Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid vagy megfázás?

Covid vagy megfázás?

Figyelt kérdés

Nos..

Tesóm hetvegere nagyon beteg lett, kohogott, nem erzett szagokat, stb.

Kijottek tesztelni de kiderult hogy negativ. Tehat csak megfazas.

En is elkaptam. Engem nem teszteltek, en egyelore csak kohogok, meg az orrom folyik, de a sok kohogestol mar eg a mellkasom.

Egyikonk sincs beoltva amugy.

Tudom lehet tulparazom, viszont mar tenyleg minden annyira ekorul forog hogy mar mas betegseg nem letezik.

Volt valakinek hasonlo tapasztalata?



2021. okt. 13. 17:53
 1/3 manly ***** válasza:
Én is köhögök, folyik az orrom, a HO köptetőt írt fel, tesztet nem kért.Lehet ez is az is.Az időjárás is kedvez minden bajnak.Ráadásul a covid mindig mutálódik, egyre jobban terjed pedig nagyon sokan be vannak oltva.
2021. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
A kettő ugyanaz
2021. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mi. Ha beteg valaki pihenjen otthon és ha olyan szarul van, hogy segítség kell, akkor meg az orvosát keresse és aszerint kell eljárni, ahogy az orvos tanácsolja. Itt aztán ebből mégis ki a fene tudná megmondani neked, hogy te covidos vagy vagy csak simán takonykoros?

Ha ennyire tulparázod akkor miért nem vagy beoltva? 🙄🤔

2021. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!