Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélmozgás és szellentés fura...

Bélmozgás és szellentés fura közérzettel?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes egy ideje , hogy mostanában elég furán mozog a belem és vele együtt ilyen fura érzés is rajtam van… szédülés szerűség , meg ilyen fura mintha nem teljesen lennék a valóságban (furán hangzik tudom ) . Van hogy szellentek mert érzem, a mozgást és utána erősebben érzem ezeket a tüneteket . Néha van olyan is, hogy melegség érzet is van a beleimben.


Bélflóra vagy mi okozhatja ezeket ?



2021. okt. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bem bameg jól kipakoltàl a klozetton azt jön a fing. De bakker hadd jöjjön az. Hadd szagolgassàk, virityköljenek!
2021. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alkoholt iszol?
2021. okt. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem nyomod elég erősen. Ahogy érzed a szédülést nyomjad had szóljon.
2021. okt. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok babfőzelék
2021. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szedj probiotikumot,de ne normafloret és társait amit agyon reklámoznak.

Protexint,pro-gastrot,colonbalance plust ezek mind jó minőségűek.

Esetleg még a terápiás csontlevest is megpróbálhatod,nagyon jó hatással van a bélflórára. Sajnos a rossz emésztés az idegrendszerre is kihat és fordítva is.

Jobbulást.

2021. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod !! :)
2021. okt. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!