Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Böfögés és szellentés ivás után?

Böfögés és szellentés ivás után?

Figyelt kérdés
Szóval olyan van, hogy mondjuk eszek valamit.. majd utána 1 -1.5 órával mondjuk iszok egy pohár vizet utána gyomrom vagy beleim furák lesznek.. és egyfolytában pukkantok meg böfögök… 😫😫😫

2021. júl. 3. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy gyorsan eszel, és nem rágod meg rendesen? Valószínűleg sok levegőt nyelsz evés és ivás közben. Inni is kis kortyokban kell.

Vagy olyan ételeket eszel, amik puffasztanak.

2021. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden étel után ez van, egyébként jól megrágom, meg tényleg egy másfél óra eltelik, mondom iszok egyet.. és ahogy ittam azután jönnek ezek.
2021. júl. 3. 20:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hanyagold el ezt mert később komyabb is lehet. Írd le hogy milyen ételeket ezel. Le is tesztelhetnéd. Pl ne egyél oékárut 3 napig, utána 3 napig ne egyél tejterméket, legközelebb tojást és így tovább. Így kiderítheted hogy melyik ételt nem bírod. Az intolerancia nagyon gyakori csak sokan nem tudnak róla.

Vagy még lehet epe problémád is meg kitudja milyen belgyógyászati probléma.

Szerintem ha kipróbálod az étel tesztet és nem jutsz eredményre akkor legalább meg tudod mondani az orvosnak hogy te ezeket már próbáltad és nem volt eredmény. Ha meg lett akkor egyszerűen nem kell menned orvoshoz.

2021. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!