Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csinálhatja ezt a belem?

Miért csinálhatja ezt a belem?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja van ez a dolog .

Elég sokszor van hogy kurtyog, vagy hogy mondjam.. hallható a belek mozgása , ezzel együtt ilyen rossz fura közérzet is társul…. WC n a székletem néha laza, általában jó . Wc után van, hogy hányingerem is lesz…


Voltam laborban ott minden 10/10. Gyomortukrozes biopsziaval az is jó . Milyen vizsgálatot lehetne még elvégezni , vagy mi okozhat ilyen tüneteket?


Már attól tartok, vékony vagy vastagbél daganatom.. teljesen kikészít mentálisan .



2021. okt. 14. 11:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mennyi időbe telhet ..? :/ gondolom nem 1-2 hét.. mert legalább 2 hónapja ilyen.
2021. okt. 14. 19:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az áteresztő bél szindrómának, ha még nem tetted. Meg Schwab Richárd gasztroenterológus munkásságát is tanulmányozhatod.
2021. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 gyik123 ***** válasza:
31%

Részt vettél a kísérleti/ vészhelyzeti oltakozásban? Mert, ha igen, akkor talán ez is okozhatja, de akár a Covid fertőzés esetleges szövődménye is lehet.

A rövidtávú oltás mellékhatásban benne van az esetleges bélrendszeri probléma is, hosszabb távon pedig majd az idő ad választ.

Nem véletlenül nem kapott Nobel-díjat Karikó Katalin.

Idézem Göran Hanssont a svéd akadémia főtitkárának szavait “……… De időre van még szükségünk.”


[link]

2021. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Történt azóta vmi? Hasonló cipőben járok.
2021. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Szia, voltam azóta gasztronál, kért két fajta székletvizsgálatot az meg várat voltam H2 teszten , az negatív .. meg gondolkozom mire lehetne még elmenni, ha a két székletvizsgálat is negatív lesz.


Most elkezdtem IBS specifikus probiotikumot szedni, tegnap óta majd kiderül lesz-e valami :/.


Neked milyen tuneteid vannak?

2021. dec. 4. 18:45
 16/22 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen pukkano hangok, gyakran estefelé.


Viszont nekem két hete kiderült h belfergessegem van, azt kezeltem gyógyszerrel, most egy hónapig probiotikumot kell szednem, m valszeg oda a belfloram.


Jobbulást kívánok neked! ❤️

2021. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Ih, székletben láttad őket ?

Én is neked :).

2021. dec. 8. 05:11
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Igen. 🙈 már egy hónappal korábban bejelentkeztem gasztrohoz, és amikor eljött a nap, gondoltam, csinálok egy fotót a reggeli “termekemrol”, hátha az is segít majd a diagnozisban. 😅 hat segített is, amikor megláttam a kukacot, azt hittem h lefordulok a wcrol. 🥴
2021. dec. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

Előző vagyok:

Egyébként a probiotikumot neked is ajánlom a vastagbél daganat helyett :) nekem a biokultot ajánlotta a gasztros (a normaflorra azt mondta h 💩 sem ér), egy hónapon át. Két hétig napi 2x2, utána napi 2x1. Mostmár majdnem két hete szedem és úgy látom, h kezd javulás lenni (az első egy hétben semmi nem volt, tan meg rosszabb is lett, de ugye egyetlen gyógyulás sem lineáris). Ajánlom neked is, semmit sem veszithetsz vele.

2021. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az szép 😳, Hàt nekem nincs ilyen bajom, bár lehet örülnek neki legalább tudnám mi van 😳.


Jövőhét hétfőn megyek calprotectin vizsgálatra :D .


[link]


Most ezt szedem, hátha fog segíteni valamiben 😳.

2021. dec. 8. 15:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!