Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudom lassítani a...

Hogyan tudom lassítani a szívem verési ritmusát?!?

Figyelt kérdés

Kb 2-2,5 éve kezdődött hogy éjszakánként asztmásan befulladok a vízes ház miatt, igen ám, de nem ez okozza főleg hanem hogy túlsúlyos vagyok és ha lefekvés előtt eszek vagy teli iszom magam folyadékkal akkor elkezdek fulladni meg hörögni és néha még véres váladékot is köhögök fel, amiből arra következtettem hogy a szívemnek nincs elég helye hogy müködjön, amúgyis szívritmus zavaros és örökölt cukros vagyok mellé stressz hízásos, szóval akárhogy próbáltam leadni súlyt nem segített.. Ha nem eszek vagy iszok lefekvés előtt 5-10 órával de mondjuk olyan álmom van ami bepörgeti a szívem akkor is befulladok.. Hallottam olyat hogy ha vissza tartja az ember a lélegzetét akkor lassul a szív verése, de én nem igen tudom visszatartani mert az elhízással a tüdőm kapacitása is egyre kisebb legalábbis annak érzem.. Esetleg valami gyógyszer ami nem vény köteles vagy hogy adjam ezt elő az orvosnak?!? :/

Válaszokat előre is köszönöm!


Trollok, illetve fogyással kapcsolatos kioktató üzeneteket léccives mellőzzétek, kb 20 éven át azon voltam, orvosi kivizsgálásokon vettem részt, speciális kórházi kísérleteken, mozogtam a suliba is és kertes házunk is van dupla kerttel meg még azon kívűl is mozogtam eleget, nem nasiztam és nem ettem össze minden szart, szóval lehet kioktatni de rajtam kb semmi sem segít max lassítani tudom a folyamatot :/



2021. okt. 15. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy. Kéne egy jó kardiológus.
2021. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre ne itt akarj választ kapni, hanem a kezelőorvosodtól. Lehet, hogy ha lassítod a szívverést, akkor a tüdő nem jut elég oxigénhez, szóval ne kísérletezz!

Hogy hogy add elő? Így, ahogy itt, a saját szavaiddal. Ha orvosi nyelven akarod megfogalmazni, az lehet hiányos, vagy pontatlan.

2021. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Múltkor voltam a házi orvosnál mert állítólag 20-as cukrom is lehet ez a folyton alvás, egésznap vas ízt érzek, koválygok meg a többi a gyógyszer szedés ellenére is, akkor sajnos elfelejtettem neki mondani, azóta meg nem voltam nála mert mindig rosszul vagyok és nincs közel az orvos, mellette ő se a legjobb orvos mert a cukromra egy nagyon gyenge gyógyszert írt fel amit kb fél éve dupláztam meg de még így is gyenge.. Köszönöm srácok, mielőbb felkeresek egy kardiológust vagy olyat aki ehhez ért!
2021. okt. 16. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Greger, hogy ne halj meg
2021. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!