Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kovidosok lennénk?

Kovidosok lennénk?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy barátom nagypapája covidos lett, másfél hete kórházban volt és beraktak mellé véletlenül egy beteget. Mikor én átmentem utána barátom is lázas lett, másnapra én is elkezdtem köhögni tüsszögni szarul lettem, egy másik rokon is lázas és rosszul van. Viszont a tesztek amiket vettünk patikaban (nyálas) mind negatív lett kivéve a nagypapáé. Háziorvosuk nem küldött ki mentőt tesztelni, így csak a patikai tesztet csináltuk.

Korona lehet mindenkinél? Vagy ne aggodjunk, menjenek dolgozni vagy mi legyen?



2021. okt. 20. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Háziorvosnak kellene tesztelőket kiküldeni hozzátok és nem nektek kellene patikai teszteket fizetgetni.Hívjátok fel a háziorvost újra és el kell mondani szájbarágósan hogy kellene a teszt mert ez így nagyon gáz.

Nem is értem a háziorvost sem.Nekem több ismerősömnek azonnal intézte az orvosa

2021. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Elárulnád mégis hogyan diagnosztizáljunk titeket interneten keresztül? Hívd fel a háziorvosodat, hogy küldjön el tesztre. Egyébként is manapság már csak nagyon indokolt esetben jön a mentő, vannak mintavételi pontok, oda kell elmenni ha elküld a háziorvos.
2021. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Az élet nagy problémái ki covidos :D Napi poén! Ki a faxt érdekel ki covidos? Szarjátok már le még a papa is túlélte nem?
2021. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc, hogy itt akarod megtudni, hogy covidos vagy-e. Menj el orvoshoz, csinaltass PCR tesztet. A gyorstesztek nem teljesen megbizhatoak.
2021. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Aha véletlenül tették mellé persze.a nagymamám is így tettek el láb alól. Egyebeket a ha nem érzel ízeket orrod folyik és fáj a szajpadlasod esetleg orr üreged akkor az vagy. Honnan tudom?a húgom épp covidos.en is atmentem rajta. Taknyossaggal és ennyi.no vakcina 33f
2021. okt. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Az én nagymamámat is eltették láb alól a kórházban, itthonról trombózis miatt vitték be, negatív volt a tesztje, semmiféle covidja nem volt, a lábában teli volt érszűkülettel, visszérrel. Megműtötték, másnap már covidra vitték, mert azt mondták már pozitív és adják neki az antibiotikumot. Rá 2 napra meg is halt. Népirtás folyik, mi bepereltük őket, egyelőre folyamatban van a dolog, sittre vágjuk az orvost az tuti addig megyünk! Gyilkos rohadékok pénzt kapnak a covidosok után arra hajtanak!
2021. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"lázas lett, másnapra én is elkezdtem köhögni tüsszögni szarul lettem, egy másik rokon is lázas és rosszul van ... ne aggodjunk, menjenek dolgozni vagy mi legyen?"

Aki szarul van, nem megy sehova, hanem otthon marad, felhívja a dokiját, azt teszi, amit a doki mond, meggyógyul és majd csak akkor megy dolgozni, amikor már egészséges.

A munkatársak, ügyfelek, stb. nem kérnek semmiféle vírusból, nem csak a koronavírusból!

2021. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

5-6-os válaszoló el is hiszem.Minden a mocskos pénzről szól!Nem szabad naivnak lenni de sokan nem értik és szaladnak oltatni meg minden baromságra

Őszinte részvétem mindkét nagymama miatt

2021. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, ezt én is tapasztaltam. Nagypapám egy teljesen más dolog miatt került be a kórházba, sajnos meg is halt, és 2 negatív teszt után betolták a covid osztályra, ahol sajnos meghalt. Innentől kezdve hiába volt negatív tesztje covidosként kezelték, hogy a statisztikába bekerüljön. Nem tudtuk tisztességesen eltemetni sem emiatt :(
2021. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen,a statisztika ennyire megbízható.Ennyit erről!Sejtettem én hogy szr van a palacsintában szinte az elejétől fogva.Aztán elkezdték ezt a buta oltogatást és nincs megállás.Láthatod már terhes nőket és gyerekeket is lövik
2021. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!