Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kovidosok lennénk?

Kovidosok lennénk?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy barátom nagypapája covidos lett, másfél hete kórházban volt és beraktak mellé véletlenül egy beteget. Mikor én átmentem utána barátom is lázas lett, másnapra én is elkezdtem köhögni tüsszögni szarul lettem, egy másik rokon is lázas és rosszul van. Viszont a tesztek amiket vettünk patikaban (nyálas) mind negatív lett kivéve a nagypapáé. Háziorvosuk nem küldött ki mentőt tesztelni, így csak a patikai tesztet csináltuk.

Korona lehet mindenkinél? Vagy ne aggodjunk, menjenek dolgozni vagy mi legyen?



2021. okt. 20. 15:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Ráadásul a sok oltáshívő, járványhívő még mindig azt hiszi mekkora darálás van és nem veszik észre, hogy az egész politika és manipuláció, hamis statisztika, hamis adatok tönkelege. Az én nagymamám is a covid halottak listájára került rögtön, a korából ítélve gyorsan megtaláltam a koronavirus.gov.hu oldalon és összevissza betegségek voltak mellé beírva ráadásul. Dexamethason volt az alkalmazott terápia, ami után 2 nappal meg is halt! Ez is benne van a jelentésbe, de addig megyünk még le nem ülnek ezek a népirtók, akik nem gyógyításra esküdtek, hanem emberírtásra! Mert ez bizony az, ahol így járnak el és sajnos sok ilyen eset van ami hasonló lehet, sőt ma már oltottak közül is ha elhunynak, nem oltás utáni halottként kezelik őket, hanem ők is covid halottak. Így pedig a statisztika megint hamis!
2021. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Látjátok itt felsoroltatok kb ugyanazt ami az én nagyimmal történt nyugdíjas volt 82 magas vernyomassal került be .véletlenül befektettek covidos mellé. És 2het és szia nem mehettünk be hozzá .én lattam utoljara a népes jo magyar csaladinkbol. Undorító szar szemét büdös banda. És ez nem egyedi eset ahogy látom.ezert sem oltatok többek között és mindenkit lebeszelek róla.
2021. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

12


Én is így teszek, nem kell a gyilkos vakcinájuk, hogy utána egészség károsult legyek vagy belehaljak az oltás mellékhatásaiba.

Nem vagyunk egyedül ezzel, sok embert tesznek el láb alól. Itt szándékos népirtás zajlik, az oltottak is meg fognak majd halni a szövődményekben, az ereket károsítják ezek az mRNS vakcinák. Ők majd szívinfarktusban stb fognak meghalni 5-10 éven belül.

2021. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Nagy a sötétség errefelé...
2021. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor lehet vonulni a hattalmas nagy világosság felé XD
2021. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vicc a kérdés, hogy itt próbálkozol. UGYANAKKOR ELMÉLETEKRE ESZMECSERÉRE JÓ.


Én szociális szféra felé orientálódok (tudom, nem kéne...).

Hajléktalan szállón voltm gyakorlaton, sokat időztem a nem fizetősök között.

Szerintem én meg onnan hoztam haza valamit.


Majd megdöglöttem napokon át meg én is azt hittem, covid.


Teszt nem volt, de a háziorvosomra míg vártam, addig az ápolónő mondta, hogy most annyira védve voltunk a maszkviseléssel, hogy gyakorlatilag (a maszkhodással) lenulláztuk az immunrendszerünk. Ebben szerintem van valami


-Egyébként oltott vagyok, meg ők is oltottak voltak.


Amúgy nem nézem le őket meg semmi ilyen, de én onnan gyanakszom.


Amúgy nem tudom mim volt, doki se mondott nagyon semmi konkrétat, csak hogy most jelemzőbbek ezek a "felső légúti megbetegedések".

2021. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%

Jaaa, olvasom, hogy ígyisúgyis meghalok a vakcina miatt.


Hm.

Tényleg nagy a sötétség.


A nagymamádért részvétem, a népirtókat meg elismerem, meg a leirtakat.

Csak könyörgöm, lássatok már túl Orbánon.


A VILÁGON mindenhol játszanak az adatokkal stb.

2021. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!