Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja beteg vagyok, láz...

3 napja beteg vagyok, láz nélkül, torokfájás, orrfolyás, levert közérzet. A covid-tesztem eredménye negatív, azonban estére úgy érzem, hogy nem érzem az illatokat, csak nagyon halványan. Az orrom már nincs bedugulva, ezért sem értem. Ez covid?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon halványan érzed, akkor az még az orrfolyás miatt van, vissza fog jönni. Covid esetén a szaglásvesztés az idegrendszerhez köthető, ilyenkor a szaglás teljesen elmegy. Szerintem valószínűbb, hogy nem covid.

Ha teljesen elmegy a szaglásod, akkor csináltass inkább még egy tesztet.

2021. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne, hanem egy szimpla nátha
2021. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, náthánál nem tapasztaltam még ilyet, de mikor covidos voltam igen, ezért kicsit megijedtem. :)
2021. okt. 24. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
érdemes megismételni a tesztet, van, hogy álnegatív a teszt.
2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A bátyám tesztje is negatív lett, holott tőle kaptam el a betegséget. Lázam sem volt, csak a torokfájás, rossz közérzet, orrfolyás.
2021. okt. 24. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima nátha esetén már többször volt, hogy nem éreztem szagokat, volt amikor ízeket sem egy ideig.
2021. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!