Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » BPD-sek! Ti hogyan jöttetek...

BPD-sek! Ti hogyan jöttetek rá, hogy Borderline-ban szenvedtek?

Figyelt kérdés

Mik voltak a "tünetek"? Magatoktól jöttetek rá, vagy mások mondták?

Azok is írhatnak, akiknek ismerősök BPD-s.



2021. okt. 26. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterem diagnosztizálta. Utólag elolvasva a tüneteket, sajnos 100% magamra ismertem bennük.
2021. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy nekem sokat jelentő, számomrav kedves ember magától jött rá, felismerte magán.

Aztán megerősítést is kapott, kiegészítve nárcisztikus vonásokkal...

Kicsit olyan, mintha még büszke is lenne rá. Ráadásul úgy áll hozzá, hogy senki se normális, tehát semmi baj vele...

2021. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Depresszió és öngyilkossági kísérlet után a tündérhegyre kerültem. Ott diagnosztizáltak pár hóbap után.

Korábban is volt sok jel, észrevehettem volna, de nem voltam elég tájékozott.

2021. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy "baráti" kapcsolat után jöttem rá, hogy ez vagyok. Érzelmileg és anyagilag is egy kedvelt személy függésébe kerültem, amiből teljesen kihasználtan, eldobott rongyként kerültem ki. És ennek ellenére még mindig szeretem. Pszichológushoz is járok, ő beszélt nekem erről és tett utalást arra, hogy nagy valószínűség szerint kodependens borderline személyiségszerkezetem van.
2021. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!