Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most már életünk végéig vagy...

Most már életünk végéig vagy amíg Covid variánsok lesznek mindig oltást és maszkot kell kapjunk és viseljünk?

Figyelt kérdés

Kb. fél évente jönnek az újabb mutációk és Izraelben ahol legnagyobb az átoltottság +80% már csak 3. oltással jár a védettségi igazolvány.


[link]



2021. okt. 29. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Csak 2025.03.31-ig a tervek szerint.

[link]


Egy évben 2-szer van szezonális influenzajárvány: ősszel és tél végén. Eddig is több száz ember halt meg ezalatt az időszak alatt, ez sem újdonság.

2021. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es ez mi az amit átküldtél?

És hol derül ki belőle?

2021. okt. 29. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

"1-es ez mi az amit átküldtél?"

Kattints rá, és meglátod. Ha nem tudsz angolul, ott a Google fordító


"És hol derül ki belőle?"

Görgess a 6. oldalra. Tartalomjegyzék utáni legelső oldal.

2021. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem fog eltűnni. De valószínűleg a mutációk idővel szelídülnek, mellette az immunrendszerünk is megtanul ellene védekezni. Szerintem 1-2 év, és kb az lesz, mint az influenzával. Aki veszélyeztetett, meg aki akarja, az oltatja magát. Lesznek halálozások, de csak a veszélyeztetettek körében, és közel sem annyi, mint most. A legtöbben otthon kigyógyulnak belőle. De ez csak az én egyéni véleményem.
2021. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Aki ezt még mindig benyeli az már menthetetlen, pont mint a szektákba keveredett hívők.
2021. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát a maszk az pont felesleges.
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

5, Aki meg nem nyeli be, az majd a vírust fogja benyelni, aztán megy a lélegeztetõgépre, onnan vagy haza, vagy ...

6, persze, annak aki meg akar fertõzõdni és betegedni.

2021. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

#7

A lakosság jó nagy része tünetmentesen átesik rajta, ezt még a jól lefizetett szakemberek is megmondták.

Furcsa, az se tudom, hogy beteg voltam-e amióta van ez a cirkusz. Tudod, influenzás se lesz mindenki, pedig évi kétszer van influenzajárvány, amibe több ezren halnak meg.


A nagy királyunk is kijelentette, hogy a maszk nem véd meg. 😁

2021. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!