Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz a következménye, ha a...

Mi lesz a következménye, ha a reprodukciós ráta továbbra is 1.92 körül marad?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Tovább csökken a népesség.
2021. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Elöregszik és fogy a társadalom.
2021. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
#1, #2, nem mondtatok butaságot, de nem lett volna baj, ha rákattintotok a linkre..
2021. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

[link]


Raktam be még pár országot, lehet hasonlítgatni. :)

2021. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyedül azért tartom aggasztónak, mivel 20 éves létemre 3 oltás után elkaptam szeptember végén és teljesen földhöz vágott, még a mai napig nem álltam teljesen helyre. Nagyszülőimet is teljesen megviselte, 40 fokos lázzal kellett kihívni hozzá a mentőket, szerencsére otthon eltudták látni és nem kellett infúzió, de ők teljesen egészséges fizikailag aktív emberek, bele se merek gondolni, ha így másfél hétig remegve tudta elvenni a vizet és többszőr sírt, mi lett volna ha van valamilyen betegsége
2021. okt. 29. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

#3 Hát ezt benyaltam :D

Mi lesz hát egyre több beteg lesz. Ameddig 1 fölött van. Jön a hideg romlanak a számok. Birka menet sokat segített lesz az hamar 2 felett is Magyarországon...


#5 Kérdés melyik oltást kaptad?

2021. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 több beteg -> több halott -> csökken a népesség :)
2021. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve több beteg -> betelnek a covid osztályok -> máshonnan veszik el a humán erőforrást. Kíváncsi leszek ki fogja megszúrni többek között a császáros kismamákat mert hogy anesztes nem lesz elég, az tuti.
2021. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!