Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ennyire veszélyes lenne a...

Ennyire veszélyes lenne a Covid elleni védőoltás?

Figyelt kérdés
Most, hogy sok helyen kötelezik az embereket, olvasok olyat, hogy ez egy halálos ítélet, kísérleti vakcina, stb. Szerintetek tényleg kell félni tőle? Ennyi embernek rosszat akarnak? Főleg az egészségügyi dolgozóknak? Ők kapták meg legelőször. Mi a véleményetek?
2021. okt. 31. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Csak a szokásos baloldali propaganda. Az ellenzék érdeke, hogy minél több ember haljon meg, mert akkor mondhatják, hogy az Orbánék rosszul kezelték a covidot és így a fidesz szavazókat veszít.

Ehhez, hogy minél több ember haljon meg és fertőződjön meg, az kell, hogy lebeszéljék az embereker az oltásról.

Úgyhogy a baloldali újságok írnak minden baromságot az oltásról, simán halálba küldik az embereket néhány szavazatért.

2021. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem... Csak a sok ostoba inkább hisz a konteóknak, meg az összeesküvés elméleteknek, mint gondolkodna. A baromságok mindig jobban terjednek.
2021. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak az ijesztő, hogy ezek a hozzászólások is eléggé fel vannak értékelve. Emiatt nem adnám fel a munkahelyem, én átestem rajt, eddig nem éreztem szükségét, de nem is féltem tőle. Így azért elgondolkodtató...
2021. okt. 31. 08:00
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

A második válaszolóval értek egyet (7:38-as).

Sajnálom,hogy kérdező, te is felültél arra a vonatra.

2021. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező eü dolgozó vagyok, már a 3.oltást is felvettem és tudod miért mert napi kapcsolatban vagyok covidosokkal és érdekes nem kaptam még el a covidot. Van olyan ismerősöm is aki ugyszint felvette az oltást de elkapta ,de nem lett konoly baja pedig 70év feletti.
2021. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy fel vannak értékelve a hozzászólások gyakorin, pont semmit nem jelent, annyi barom jár ide, hogy csak na, a legszánalmasabbak ráadásul rendszerint több accounttal, hogy saját "igazukat" még jobban alátámasszák...

Természetesen vannak kockázatai az oltásnak, de ha nem vagy autoimmunbeteg vagy hasonló, ezek közül bármi komoly mellékhatás statisztikai alapon nagyjából elhanyagolható, annyira kicsi az esélye. Ilyenre, hogy max 1-2 napig tartó láz vagy hőemelkedés, rossz közérzet, simán van esélyed, ahogyan duzzanatra, bőrirritációra is.

Komolyabb mellékhatásnak nem igazán van realitása, annyira ritkán fordul elő.

Ha nem utasítod el mereven, és lenne az elveid totális feladása az oltás, akkor szerintem éljél vele. Egyrészt a munkahelyed miatt, másrészt meg azért, mert a legerősebb védettséget a víruson átesett és utána beoltott embereknél mérik jellemzően.

2021. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Csak egy apró példa, amit az mRns vakcinák ellen hoznak fel... "módosíccsa a déenest"... Hát szerintem szuper lenne, ha erre képes lenne az orvostudomány, pláne ilyen tömeges oltással, hiszen akkor az összes genetikai betegség gyógyítható lenne. Nyilván emlékszünk Zentére, akinek az egész ország gyűjtött milliókat egy darab gyógyszerre... Hát milyen jó lenne, ha ez bárkinek ingyen elérhető lenne? Gyógyítani lehetne minden genetikai eredetű betegséget.

Vagy a másik kedvenc ellenérvem "becsippelnek, oszt majd mindent tudnak rólad"

Nem kell ide chip, hiszen mindenki önként, és dalolva megveszi magának. Úgy hívják, telefon. A google helymeghatározó azt is mutatja, melyik boltokba mentem be nézelődni a plázába. Nem kell ide oltásba rejtett chip. Megjelenik egy új telefon, és az emberek sorbaállnak, hogy hozzájussanak.

Aztán ott a "kituggya mi van benne" indok is... Mondják ezt azok, akik literszám isszák az üdítőket, energiaitalokat, eszik a gyorséttermi kaját, szívják a cigiket, és marékszám szedik a gyógyszereket, mint ha cukorka lenne.

Tegye már fel a kezét, aki tudja, hogy az élete során beszedett gyógyszerekben, és megkapott oltásokban mi volt. Szerintem elég kevesen vannak.

2021. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Na és hány darabot szeretnétek magatokba lövetni? Lehet, hogy nem veszélyes - majd az idő eldönti -, de hogy nem használ, az már látszik.

" Az oltás működik", ezt látom mindenhol. Akkor pl az idős otthonokba miért csak 3 oltással lehet máris bemenni és látogatót fogadni? És meddig elég a 3? Januárig, februárig? Onnantól 4 kell? Hiszen a " konteósok" már ezt is emlegetik.

Igen, sok védőoltás esetében kell emlékeztető oltás. De 4 havonta? Vagy ha van is olyan, amit rövid időn belül kell újra szúratni, az hosszú-hosszú időre védettséget ad. Ez meg csak 4 hónapra?

Balos propaganda, hogy ne oltass? Hiszen a balos politikusok is azt mantrázzák, hogy oltass, oltass! Kari Geri már hamarabb be akarta vezetni a madzkozást is, mint a kormányzó párt!

Nem vagyok sem balos, sem jobbos, oltva is vagyok kettővel, de kezd már nagyon elég lenni!

Most pedig uccu, lehet lepontozni és mindenféle gondolkodni nem tudónak elmondani! Szép napot!

2021. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen, sok védőoltás esetében kell emlékeztető oltás. De 4 havonta?


Félévente mutálódó vírusra mégis milyen gyakran kellene szerinted oltatni?

2021. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

9-es, azt pedig minden virológus elmondta, hogy járvány alatt oltani sem lehet, mert pont elődegíti a mutációk kialakulását.

Szlávik a kezdetekkor azt is elmondta, hogy egyhamar nem lesz erre megfelelő védőoltás, hiszen egy ilyen kifejlesztéséhez évek kellenek. Aztán mégis, lőn! Pár hónap alatt piacra dobtak egy csomó fajtát.

Azt is régről tudjuk, hogy ha beteg, megfázott valaki stb. mindig elhalasztották az orvosok az illető beoltását. Most pedig boldog- boldogtalant oltottak, a kutya nem ellenőrizte, hogy esetleg nem vagy-e már covidos, csak még lappangó fázisban. Antitestet is akkor néznek, ha fizetsz érte. Pedig minek újra oltani azt, akinek van védettsége?

2021. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!