Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos kétoldali tüdőgyulladá...

Covidos kétoldali tüdőgyulladással voltam kórházban, ha addig, amíg legyengült az immunrendszerem, elkapok egy náthát, akkor visszaesek a tüdőgyulladásba?

Figyelt kérdés
9 napig voltam kórházban, 1 hete vagyok itthon és még a felépülés elején tartok, nyilván hosszadalmas folyamat lesz felépülni és az immunrendszert megerősíteni. Posztcovid tüneteim vannak. Attól félek nagyon, hogy ha addig, amíg ilyen gyenge az immunrendszerem, elkapok egy náthát, akkor visszaesek és ismét tüdőgyulladásom lesz. A gyerekeim is hazahozhatják sajnos.
2021. nov. 3. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyerekeket a házastársadnak kellene gondozni, illetve ha már nagyok, akkor meg is lehet magyarázni nekik, hogy apu/anyu most pihen.

A legjobb az lenne,ha el tudnád magad szeparálni egy szobában ideiglenesen, gyakran szellőztetni. És a gyerekek mellett maszkban legyél.

Jobbulást kívánok.

2021. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!