Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv. Kiderült, hogy nagypapána...

Üdv. Kiderült, hogy nagypapának kétoldali tüdőgyulladása van. Már kapott gyógyszereket és szedi is őket rendszeresen. Mivel tudnék hozzájárulni, ahhoz, hogy minél előbb jobban legyen?

Figyelt kérdés
Esetleg valami gyógytea, vagy egyéb készítmény . Tudom, hogy sokat kell pihenni, meg vizet kell inni, de ezeken kívül mit tudnátok ajánlani?
2015. aug. 1. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szedi az orvos által felírt gyógyszert, akkor nem kell mellé semmilyen gyógytea. Kímélje magát, igyon elegendő folyadékot, egyen sok zöldséget, gyümölcsöt, leveseket.
2015. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Üdv. Köszönöm a válaszát . Nagyon féltem őt, mert már elég idős és ezen kívül is vannak vele bajok. Csak meg akarom neki könnyíteni a gyógyuláshoz vezető utat. Olvastam az echinacea jótékony hatásairól és a kakukkfű forrázatról , amelyek elősegítik a hörghurutban szenvedők gyógyulását. Ha jól tudom, neki a hörghurutja miatt lett tüdőgyulladása.
2015. aug. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!