Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandósult köhögésem mellé...

Állandósult köhögésem mellé egyéb ijesztő tünetek társulnak. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Köhögésem állandósult az utóbbi években. Stressz hatására fokozódik. (Anno allergiás asztmát állapítottak meg, amit nehéz elhinnem közel 100 százalékos légzésfunkció után.

A lényeg:

Mostanában, ha erőteljesebben köhögök, a mellkasomban erős szúrás féleséget érzek belülről kifelé. Ma meg emellé társult a könyök hajlatomban vénafájdalom.

Valakinek hasonló tapasztalata,vagy ötlete?

Doki mindenképp.



#köhögés #Vénafájdalom #Mellkasi panaszok
2021. nov. 3. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megállapították, az úgy is van. Mellkas szúrás, véna fájdalom: lehet szív, ami összefügghet az állandósult köhögéseddel, tüdő problémáddal, asztmáddal. Ne itt kérdezősködj.

Igen. Orvos.

2021. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr. Nógrádit kellene felkeresni.

https://www.youtube.com/watch?v=Ln-bI06DlFQ

2021. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a bal karodba sugárzik a fájdalom, akkor reflux nálam dettó ugyanilyen tüneteket okozott.
2021. nov. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Mindkettő fájt abban a pillanatban. Mellkasomban meg a köhögésem miatt, mintha 1000 szúrást éreznék a felső testemben.


1. Mindenképp felkeresek egy orvost, de a válaszodra, miszerint ha azt állapította meg, akkor az úgy is van vitatkoznék, hisz tudjuk milyen a magyar orvostudomány.


Se nem tüdő sípolás, se nehéz légzés, fulladás, rossz légzésfunkció nincs, ami az asztma jellemzője, a kapott pipa sem használt.

2021. nov. 4. 07:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is reflux, rokonom is folyton köhögött meg többször ment az ügyeletre azzal, hogy tuti szívrohama van. Mindenképp menj orvoshoz, mert ez csak tipp látatlanban egy laikustól, de addig is szedhetsz Gaviscont vagy Renniet, ártani nem fog, viszont gyanús, ha használ.
2021. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Arya93 válasza:
Szia. Lehet tudni mi volt a problémád?
2023. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia! Semmi.

Ami pipákat kaptam sosem használt ,így abbahagytam.

Úgy tapasztaltam ki magamnak, hogy akkor köhögök inkább, ha stressz alatt vagyok.

2023. márc. 5. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!