Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehetett? Felriadás,...

Nessy25 kérdése:

Mi lehetett? Felriadás, szívdobogás, ijesztő furcsa érzés, további lent

Figyelt kérdés
Szóval tegnap ejjel,kettő óra fele, felriadtam. A párom még ébren volt. Felültem, rettenetesen dobogott a szívem, és nem fogtam fel, hogy mi történik. A párom kérdezgetett h mi az,mi a baj, én pedig nem tudtam valaszolni, csak azt tudtam mondani, hogy minden kockás. Mintha mindent kockásan lattam volna,közben vert a szívem, én pedig azt éreztem, mindjárt meghalok. De mintha nem fogtam volna fel, hogy mi történik, és így vissza gondolva, nem hiszem, hogy mindent kockásan láttam, csak valamiért azt hittem,hogy minden kockás.. Mi lehetett ez? A héten már a második eset, hogy felriadok, szívdobogás. Legutóbb nem kockásnak láttam a dolgokat, de ugyanígy szólongatott a párom, én pedig mondtam, hogy zsibbad mindenem.. úgy éreztem, de mégsem zsibbadt csak azt hittem, vagy behallucináltam, de ugyanígy nem tudtam semmit sem mondani, mert alig fogtam fel...Esetleg keringési zavar? Agyi probléma, szívprobléma, epilepszia? Tervezek orvoshoz menni...

2021. febr. 21. 14:42
 1/3 alletta ***** válasza:
lehetett pánikroham is. mindenképp menj el orvoshoz.
2021. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Epilepszia tuti nem.

Gyanus h panik, de valo igaz ehez orvos kell.

2021. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alvásparalízisből ébredtél.

Elég ijesztő tud lenni.

2021. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!