Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furcsa szédülés nem is tudom...

Furcsa szédülés nem is tudom leirni mi ez valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Mostanában furcsa érzés tőr rám, olyan furának érzem a fejem alig birom nyitva tartani a szemem és olyan mintha szédülne a fejem tudom fura de tényleg olyan mintha nem is lennék itt sokszor csak ugy bambulok nemtudom de ijesztő valakinek volt hasónlo?

2021. júl. 2. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen nekem tök ugyanez, először megijedtem, aztán kitapasztaltam mikor jön elő, időjárás változáskor szóval úgy tűnik frontérzékeny vagyok, legalábbis remélem hogy "csak" ennyi.
2021. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mondassz valamit ugyanis beborult tegnap nem éreztem ma meg igen
2021. júl. 2. 17:52
 3/27 A kérdező kommentje:
Remélem hogy neked sincs semmi komoly bajod.de nekem nem rég kezdödőt eddig nem volt ilyen neked mikor kezdődöt?
2021. júl. 2. 17:59
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, bár nekem más okokból: kajakóma, stressz/szorongás.
2021. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem sem derűlt ki hogy mi ez de nagyon stresszelek mostanában folyton félek hogy bajom van mert olyan dolgok jönnek elő amik még sosem voltak. Májusban ugy zsibbadt a fejem meg olyan volt mintha álmodnék meg a nyelvem is teljesen zsibbadt volt aztsem éreztem hogy eszek.. akkor elvileg covid miatt volt
2021. júl. 2. 18:04
 6/27 anonim ***** válasza:

Sokmindent fognak a covidra, valakinek tényleg attól lesznek ilyenek, valakinek csak felerősít egy kialakulóban lévő vagy csak kisebb problémát, valakinek meg teljesen függetlenül lesz tőle baja.

Háziorvosnak szólj, elküld majd valamerre, szerintem neurológiára, de nem biztos.

2021. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Van időpontom mert nagyon megijedtem
2021. júl. 2. 18:21
 8/27 anonim ***** válasza:

Jólvan, szuper. Aztán már csak győzd kivárni😅

Én másik szakrendelésen szeptemberre kaptam időpontot :D

2021. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már nincs sok hátra 13 án megyek
2021. júl. 2. 19:07
 10/27 A kérdező kommentje:
Még sosem voltam neurologian te már voltál?
2021. júl. 2. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!