Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen hatásos természetes...

Milyen hatásos természetes szerek vannak fájó,gyulladt aranyérre?

Figyelt kérdés
Már nem használ a Reparon kenõcs,sem egyéb kenõcs.Amikor fáj az aranyerem fejem fáj,és hányingerem van.Körömvirág kenõcs sem hat.

#gyulladt aranyér
2021. nov. 7. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hemorrid kenőcs és kúp + diozmin-hesperidin tabletta, kezdetben nagyobb dózisban (ez természetes szer, növényi flavonoidokat tartalmaz). Kamillás ülőfürdő, váltott hideg-meleg vizes zuhany. De ha ennyire rosszul vagy, lehet, hogy orvoshoz kéne menned. Vannak erősebb, vényre írható szteroidos szerek, amik hamar rendezik a gyulladást. Lehet, hogy később műtétre is szükséged lesz.
2021. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Műtét.
2021. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak egy tanács hátha nálad is beválik. Amióta kivontam a tejet az életemből, az eddigi borzalmas aranyérbetegségem szinte jelentéktelen szintűre zsugorodott. De idő kell hozzá! A végbélrepedésem is elmúlt!
2021. nov. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fájt is,nagy is volt?mással nem is kented,se nem kúráltad?
2021. nov. 23. 06:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát wc után elég nagy volt, sokszor vérzett is. Most tudom undorító de egy esetleges hasmenéskor kínok kínja. Tudod miről beszélek. De már nem, az elviselhetetlen viszketés megszűnéséről nem is beszélve. Néha érzem egy MINIMÁLISAN de ennyi! 31F
2021. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és semmivel nem kúráltam, de azért te múlaszd el előbb, (passz hogy mivel) ha ennyire elviselhetetlen, ja és ne erőlködj a wc-n!
2021. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egy-két éve ha tejet vagy kakaót ittam,az oldotta meg a napi nagywcmet félórán belül.Most meg csak erõlködök,hiába iszok hajtóst.Jó sok vizet kell igyak,akkor meghajt,de nem?tökéletes,amióta aranyerem van.
2021. nov. 23. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy újabb jel arra hogy valószínűleg te is tejérzékeny vagy, mint én. Nem csoda hogy ki van a hátsó feled :) Kevés gondolkodás kevés stressz, relative sok víz meg nem csak műanyag kaja és nem lesz gond, bár nem vagyok orvos, de egy próbát megér szerintem, és pénzbe sem kerül. Én se megyek minden nap, van hogy igen van hogy nem de kit érdekel.
2021. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!