Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltsam magam a COVID ellen?...

Beoltsam magam a COVID ellen? 17/f

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Várj vele még
105 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
30%

Magadat nem tudod XD

Jó vicceltem de komolyra fordítva teljesen felesleges de te döntésed

2021. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom mi lenne a helyes döntés, nem rendelkezem sok tapasztalattal.
2021. nov. 7. 21:46
 3/58 A kérdező kommentje:
Beoltassam*
2021. nov. 7. 21:46
 4/58 anonim ***** válasza:
33%

Igen.


3.7 milliárd ember nem tévedhet. (Ennyi ember van beoltva)


[link]

2021. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
41%

Igen.


Ha leírom, hogy miért ez a véleményem akkor beoltatod magad, vagy te eldöntötted előre, hogy nem és csak provokálni próbálsz?

2021. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
70%
Saját egyéni döntésed. Kár volt itt megkérdezni.
2021. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
27%
Igen Kistöki! vagy nincs buli jovo nyaron sem
2021. nov. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
22%
Igen, oltasd be magad! A vírus senkire nézve nem veszélytelen, és főként, bár 17 évesen, ha nincs komolyabb krónikus betegséged, nem tartozol a kifejezetten veszélyeztetettek közé, a körülötted élőket véded, ha be vagy oltva, ugyanis az oltottak kisebb valószínűséggel fertőznek. Mindenkinek van idős, túlsúlyos, krónikus beteg, stb. rokona, ismerőse. Az ő védelmük megér néhány tűszúrást.
2021. nov. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
64%

Idióta barom :D 17 évesen mi a fsznak oltassa magát? Azzal a kotyvalék szarral. Ugyanúgy meghalnak az oltottak is, semmi értelme. Sok ember akit oltottak és előtte egészséges volt, az oltások után lett gyenge, tápos.

De oltsd be magad aztán jöhet a 3. 4. 5. 6. 7. Oltás, mert az lesz. Agyon hypeolt az egész téma, a politikusok meg röhögnek a sok emberen, hogy úgy ugrálnak az emberek, ahogy ők fütyülnek, ellentmondásba ütköző szövegeket mondanak-olvasnak napról napra hétről hétre.

2021. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell az a trágyalé senkinek sem úgy igazából csak sokan rá lettek dumálva erről van szó.

Abból indulnak ki hogy nekik nem lett semmi bajuk tőle ezt értem csak azt nem értik meg hogy ha placebót kapnak persze hogy nem lesz semmi bajuk de mikor mennek a következőért nem olyan biztos hogy ekkora szerencséjük lesz de ne legyen igazam azt kívánom!Itt is nézd meg kérdező mennyi oltott panasz van oltás után és úgy döntsd el mit szeretnél.

Én nem ajánlanám és ezt tényleg jószándékból mondom

A 11-es válaszolónak teljes mértékben igaza van!

2021. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!