Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltsam magam a COVID ellen?...

Beoltsam magam a COVID ellen? 17/f

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 21:32
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
81%
16:00-ás vagyok..az lemaradt,hogy 70 és 51évesek.Volt probléma azelőtt is a csontjaikkal,de az oltás után a nagyim szinte alig tud járni,apám szintén csak sántikál.
2021. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
87%
17/31 szerintem egy szakértői leírás lett belinkelve.
2021. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész nem az egészségről szól. Egészséges akarsz lenni, vagy oltottnak akarod vallani magad?
2021. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldönteni. Sem le, sem rábeszélni nem tudnálak és nem is akarnálak.

De számolj azzal, hogy ennek NEM lesz vége.

Másfêl éve megy ez a cirkusz, és már a 3. oltást erőltetik az emberekre, 4.- ről dumálnak, zsarolnak, kényszerítenek egyre pofátlanabb módon stb stb. Volt az eredeti, majd a brit, aztán az amit most deltának neveznek. Azóta Már újabb mutánsról hallani ami durvább mint a delta, és újabbak fognak jönni. Újabb hullámok, újabb korlátozások, bezárasok, újabb oltasok.

jól gondold meg, hogy akarsz e évente 2x- 3x oltásra járogatni a jövőben évekig.

Én egyet se kértem, nem is fogok, részben ez is az oka. Sejtettem, hogy ennek nem lesz vége azzal, hogy az ember kap 2 oltást és ennyi, visszakapjuk az életünket. Amúgy 2 éve semmiféle betegségem nem volt, 1 kis megfázas sem, pedig járok dolgozni , mar amikor nem veszik el a munkám a korlátozások, találkozom a családommal, ismerősökkel, tömegközlekedek stb, és soha nem volt semmi bajom.

A legújabb hírek arról szólnak, hogy aki fél éve kapott oltást az már oltatlannak szamít. Ebből nem tudom mi igaz.

Nagyon gondold meg mit vállalsz.

2021. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért pontoztatok le azért,mert a családom megsínylette az oltást.Lehet,nektek az agyatokra ment.
2021. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
79%
35-ös, mert csak az az igazság, amit bemondanak a TV-ben, tudod...:)
2021. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
70%
Az én szüleim és a tesóm is, az oltás óta betegek.
2021. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
69%
Az én nagyszüleim is. A mamámnak csomókban hullik a haja azóta (előtte sosem volt ilyen gondja), nagypapám pedig alig bír járni a harmadik oltás óta, nehezen tud mozogni. Az oltott ismerőseim pedig jellemzően betegesek, egyik betegségből esnek a másikba, gyengék és fáradékonyak. Sőt, olyat is ismerek, aki előtte teljesen egészséges volt, érdekes módon az oltást követő napon agyvérzésben meghalt (fiatal nőről beszélünk...)
2021. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
79%
Az én szüleim és a tesóm is nyár elején kaptak oltást, azóta betegesek, taknyosak köhögnek, fáj a torkuk, néha belázasodnak, nem tud egyik se kijönni belőle. Megbolondultak a hormonjaik. Tesómnak az oltás óta nem jött meg a vérzése. Anyukám meg 2 évvel az után hogy végleg abbamaradt neki ( klimax). A második oltást követő hónapban megjött neki, és azóta mêg kétszer.
2021. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jó utolsó, hogy 3x leírtad egymás után a kamut. Érdekes én több száz oltottat ismerek, többségük 30 alatti, mivel jómagam is. Mindenki már kapott legalább 2-t, van aki 3-t is, még sincs se nekik se nekem semmi bajom.
2021. nov. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!