Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a jobb karom, mintha...

Fáj a jobb karom, mintha oltást kaptam volna. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán nagyon megfájdult a jobb karom, főleg akkor érzem, ha felemelem. Olyan, mint mikor oltást kap az ember és fáj a helye (egyébként be vagyok oltva, Pfizerrel és nyáron kaptam). Fájhat annak a helye? Jobb karba kértem. Viszont voltam futni egymásután kétszer is és attól is lehet, a lábamban is van egy kis izomláz, viszont a bal karomban semmi. Ez hogy lehet? Aggódom, mondjuk én mindenen. :D
2021. nov. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a gyerekkori oltásod helye fájhat! Főleg ha már akkor is chip-peltek!
2021. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%
A chipet most élesítették benned, tátott szájjal mentél a fa*** erdőbe! Gratulálok.
2021. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a múlthéten úgyanígy volt.

Nyáron kaptam Pfizert,

és a bal karom úgy fájt mint az oltás után!

2021. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán elhaladt melletted Soros álruhában és gyorsan belédnyomott még egy chipes oltást, amiben gps is van. Mostanában ezzel szórakozik, én már karvédő páncél nélkül ki sem megyek.
2021. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem tömegközlekedtél? Sokan szoktak random szurkálni
2021. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!