Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy néha csak...

Miért van az, hogy néha csak úgy elkezd fájni a kezem, karom . Olyan érzés, mintha belülről tű szúrná? 15/L

Figyelt kérdés
(ritkán fáj és kis ideig... az első több mint egy órát tartott , már régen .

2013. szept. 27. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallod ez tök érdekes. Azt hittem csak nálam van ilyen, nem is mondtam sosem senkinek.

Nekem rövid ideig tartó tűszúrásaim szoktak lenni.

Néha a méhemben történik mindez. Ezek a tűszúrások nálam olyan hirtelen jönnek és erősek, hogy fel is szoktam szisszenni a fájdalomtól.

2013. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nállam is elég erősek de eddig csak a bal karomba, kezembbe éreztem. Elég furcs, jövő hóbap végén úgy van , hogy megyünk egy teljes kivizsgálásra és kiderül ha van valaami, de kiváncsi vagyok , hogy mi lehet.
2013. szept. 28. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
nekemis ugyan ez a bajom. :( de a testem bármelyik részén bele hasgat olyan intenzíven hogy néha annyira fáj hogy muszály ossze huzni magam vagy ha valamit épen csinalok azt abba kell hagynom míg át nem megy...kulomben en arra gondoltam h esetleg átfáztak a csontjaim es azert van ez. de lehet reuma vagy nemtudom...enis akarnák tobbet megtudni e felol. 16/L
2013. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is szokott olyan lenni :/ nekel a kezembe :/ 12/l
2013. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenkinek van, nekem is, egy pillanatra fáj többnyire, bár elég erősen. Jól átgondolva talán érgörcs lehet, apulzáló jelleg miatt is :)
2013. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!