Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van akkor ha múlt vasárnap...

Fánki *-* kérdése:

Mi van akkor ha múlt vasárnap teszteltek, hétfőn kaptam az eredményét hogy pozitív, mégse raktak karanténba?

Figyelt kérdés
Sem az orvosom nem hívott,pedig ő küldött tesztelni. Se semmi nem történt. Konkrétan szarnak rá.

2021. nov. 11. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon,hívd fel az orvost.Mi tavaly decemberben voltunk betegek,az orvosnak még nem volt ideje megnézni az eredményt,mikor mi már tudtuk az eszt-ből.Hivatalos papírt N is kaptunk,sem a karanténról,sem arról mikor lejárt,csak a háziorvos mondta,hogy akkor hivatalosan vége,mehetünk.
2021. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Automatikudan 10 nap karantén úgy tudom, de az orvosodat neked kell hívni, ő nem fog keresni.
2021. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felhívhatod az orvosodat is, hogy mi van. A népegészségügy lehet csak később fog megkeresni meg küldeni a határozatot. Nekem egy szombati napon jott meg a teszteredményem, kutya sem keresett, magamtól karanténoltam, aztán a következő hét csütörtökön keresett meg végül emailben a népegészségügy és másnap kaptam határozatot, 1 nappal a karanténom lejárta előtt. De olyan is van, hogy egyáltalán nem keresik az embert.
2021. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!