Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete fájt a végbélnyílásom...

3 hete fájt a végbélnyílásom (wc papír kidörzsölte) szúrt, égett , viszketett. Vettem egy széklet vér tesztet. Pozitív lett. Szemmel látható vér nincs. Lehet még a gyulladás miatt? Székeléskor még mindig érzékeny meg törléskor.Idő pontot már kértem.

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús, hogy aranyered van. Egyik tünet a viszketés.
2021. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosni és kenni kell ~ körömvirág krémmel.- "A" típusúnak nevezném amikor azonnal orvoshoz kell fordulni. "B" típusúnak amikor a b... rá igével él a páciens. És egy-két hét elteltével ugyanott köt ki. Mint 50 éve boldog "C" típusú aranyér tulajdonos tudnék hozzá tenni egy pár dolgot. Én 18 évesen nyertem, olyan mint az anyós: váratlanul jön és nehezen távozik. Évi pár megjelenéssel ki lehet húzni egy pár tanács megtartásával: Használat után mosni kell, enyhe kenőccsel kenegetni, nem ülni betonra, vasra télen a hideg járműveken állva utazni. Ha előjön meleg víz jót tesz neki, és egy nagy tapadású kenőcs. Pár nap alatt lazul és eloszlik, ha makacskodik, akkor természetesen "A" útvonal szükséges.
2021. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!