Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az az Aurobin fenék...

Miért van az az Aurobin fenék kenőcsre írva, hogy csak külsőleg történő alkalmazásra?

Figyelt kérdés
Ma írta fel nekem ezt a kenőcsöt az orvos, mert a végbél nyílásomnál valami be van gyulladva. Én ezt úgy fedeztem fel, hogy az utóbbi napokban kétszer + ma is kissé ( már használva a kenőcsöt pedig) véres volt a WC papír. Szóval megkaptam ezt a kenőcsöt, de a terület amit kennem kell vele az tehát a végbélnyílásom környéke, ami belül van a seggembe, nem pedig kívül. A kenőcsre meg az van írva, hogy csak külsőleg történő alkalmazásra. Szóval ezzel most én bajt csinálok, hogy a seggembe belülre a végbélnyílásom környékére (ahol tehát a gyullladt terület van) kenem a kenőcsöt? Vagy most hogy van ez?

2019. júl. 27. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne edd meg.
2019. júl. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A nagy Levin ***** válasza:
100%
A "külsőleg"-et úgy kell érteni, hogy nem szájon át kell használni.
2019. júl. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2019. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt régen én sem értettem :-) De tényleg azt jelenti, hogy nem szabad megenni. A szemcseppre és orrcseppre is az van írva, hogy külsőleg, de az jó eséllyel a gyomrodban végzi.
2019. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!