Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lesz annak a...

Szerintetek mi lesz annak a következménye, ha a Szlovák kormány tényleg ennyire figyelmen kívül hagyja a koronavírust mit az M1-en mondták?

Figyelt kérdés

TV-ben is mondták, meg ott élő haverjaim is mondták az ottani dolgokat.


- nagyon alacsony az átoltottság, a legtöbb embernek nemhogy 3 de 1 oltása sincs, a kormány annyit tesz, hogy "pls oltassátok be magatokat" az emberek pedig szrnak rá

- iskolákban mindig több a pozitív gyerek-tanár, haver osztályában is 1 srác pozitív lett, többiek jártak szépen tovább suliba, már nagyon sok pozitív van náluk a suliban, de mondjuk haver is hétvégén buliba járkál, nem zavarja őket sem hogy közeli kontaktusban voltak fertőzöttekkel, tesztre sem mennek el.

- nagyon sokan hamisítják a teszteredményes papírokat, ha valamelyik munkáltató kéri simán leadnak hamis papírt, a munkáltató sem oldja

- kórháznak nagy ütemben telnek meg emberekkel

- kis országhoz képest napi 7000 fertőzöttek vannak

-"határzár" van, de haverék is minden hét végén jönnek át hozzánk, hazafelé azt mondja a rendőr nekik a határon hogy 2 hét kötelező karantén, de ők hétfőn simán mennek suliba, nyár óta egyszer sem tartották be, és a legtöbb ember nem tartja be

- üzletekben meg tömegközlekedésen kell a maszk, de amikor én voltam át akkor legtöbb ember az orra alatt, vagy az állán hordta

- koncertek meg bulik ott elvileg nem lehetnek, de feketén mennek a házibulik meg sok kocsma feketén nyitva van

- tavaly nálunk még nem volt kijárási tilalom, de ott már szigorúan volt, én akkor mentem át haverhoz, és futkostunk össze-vissza, senki meg sem állított hogy hová megyünk, haver adott valami szlovák nyelvű tesztet, hogy ha netán kérné valaki, de nem kellett...


Most azt mondják előbb-utóbb össze fog omlani az egészségügy meg minden ha ilyen tempóban nőnek a számok, de ott már nem érdekli az embereket, nincs olyan pánikkeltés mint nálunk...



2021. nov. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Bele fogtok dögleni a kamu vírusba! Jujujujúúúúúúúúújj!
2021. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Te még elhiszed amit az M1 mond .Ide is érvényes Gyurcsány egykori mondása ....
2021. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmebeteg 2.0

M1-ez nézi no comment 😁😁

2021. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alapján nem a kormány szarik rá, hanem az emberek.
2021. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!