Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől ilyen a kezem?

Mitől ilyen a kezem?

Figyelt kérdés

Ez valami betegség gondolom.

Kérdésem az lenne, hogy mi lehet ez?


Hiába kenem bármilyen kenőccsel,

Pár óra és visszajön. :/


Elég régóta ilyen már, orvoshoz nem mentem még, mert szégyenlem is.


Nagyon fáj,mert kirepedezik,viszket, elég feltűnő..


Milyen betegség lehet ez? :(


[link]



2021. nov. 13. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Most főleg nem tudsz majd a Covid miatt, és 1 hónap ha időpontot kérsz.

Ha bemész a patikába, megmutatod a gyógyszerésznek, ő sejteni fogja és ad rá valamit. Ezt mi csak találgatni tudnánk!

Remélhetőleg hamar rendbe jön!

A jövőben pedig élhetsz tökéletes egészségben!

2021. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a kezem, az őszi-téli hónapokban ilyen szokott lenni. Betegségnek nem mondanám, inkább csak nagyon ki van száradva és ennek következtében kirepedezett. A gyakori kézmosás és a hideg idézi elő. Ha bekenem krémmel, akkor jobb, de pár kézmosás után megint kiszárad.

Én a Garnier piros tubusos kézkrémjét használom, az a leghatékonyabb. Közvetlen kézmosás után használom, mert enyhén vizes bőrre kenve sokkal jobban beszívódik, mint szárazon. Száraz kézre kenve nem ér semmit egyik kézkrém sem, csak zsíros érzet marad (nálam legalábbis).

2021. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ekcéma. Arra csak a bőrgyógyász adhat kenőcsöt.Mosod szappannal? Az fontos lenne. És utána valamilyen testápolóval, inkább arcra valóval bekenni. De szégyellni nem kell.
2021. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!