Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most miért nincsenek korlátozá...

Most miért nincsenek korlátozások a covid miatt??

Figyelt kérdés
Értem én, h az embereknek be kell oltatniuk magukat-én be is vagyok, mielőtt valaki nekem esne-ettől függetlenül elég meredeken emelkednek a számok hetek óta, és amúgy nem is igaz amit a médiába mondanak, h az oltottak 1%-a van kórházban, az oltottak közül is többen vannak. De a lényeg az, h tavaly ilyen számok mellett, karantén volt meg minden. Arról nem beszélve, egy oltott is hurcibálhatja tünet nélkül az oltást, és ha van olyan rokona aki nem olthatta be magát, akkor haza is viheti neki... És még sorolhatnám. De a lényeg az, h miért nincsenek korlátozások most nálunk?? Meddig vár még az Orbán? Tiszta bolond ez az ember, barki barmit mond. Egyébként politika mentes akartam lenni, de eskü nem értem ezt az embert.... És ez csak rosszabb lesz ez a járványhelyzet.

2021. nov. 15. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert a választások előtt nem mernek olyat lépni, amitől az emberek többsége hisztizni kezd. Már a tömegközlekedéses maszkhordás miatt is volt hőbörgés, hogy "átvertek, nem ezért oltattam be magam" (pedig az lenne a minimum, hogy minden zárt térben kötelező legyen).
2021. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert a korlátozások nem használnak annyit, mint amennyit ártanak. Magától is tetőzik a járvány egy idő után természetes módon.
2021. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
70%
Ez a variáns amennyire fertőző, nem valószínű hogy hosszútávon el lehessen kerülni, max teljes lezárással, de újranyitásnál minden kezdődne előlről. Ez a vírus nem fog eltűnni.
2021. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ideiglenes kórházakat kéne létesíteni, és hagyni hogy végig söpörjön lakosságon!!
2021. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki kapja el aki fogékony rá! különben soha nem lesz vége.
2021. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ja, nincsenek korlátozok. Sorolom, hogy most jelenleg mik vannak:

- kötelező maszk a tömegközlekedéseken és a pályaudvarokon, peronokon

- kötelező a maszk az ügyintézéskor

- munkáltatók közébe helyezte a kormány az oltást, tehát van, ahol kényszerítik a munkavállalókat a beoltásra

- kötelező az oltás az egészségügyben, pedagógusoknál

- sok önkormányzat elrendelte a kötelező maszkhasználatot intézményeiben

- nincs pl. infúziós kezelés a kórházakban

- csak az kap ellátást a kórházban, aki be van oltva

- csak az mehet be látogatni beteget a kórházba, aki be van oltva

- sok rendezvényre csak az mehet, akinek van "védettségi" kártyája

- sote-n kötelező a diákoknak az oltás

- sok koliba csak úgy mehetne a diákok, ha be vannak oltva


..stb.


De ááá. nincsenek korlátozások..

2021. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van 6-osnak, ezek súlyos korlátozások már így is. Emberéletbe is kerülők, nem hiszem, hogy a normális egészségügyi ellátások megtagadása nem üt vissza csak a halottak nem beszélnek. Kit érdekel ha nem covid vitte el hanem az oltás hiánya miatt elmaradt kezelése.
2021. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
#6,7 De ez gondolom azért a sürgősségi ellátásra nem igaz.. Pl. autóbaleset stb.
2021. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

#8

Arra nem.


Viszont a nem életmentő műtéteket elhalasztják: [link]


És most láttam egy friss hírt, hogy nov 1-jétől látogatási tilalom van a kórházakban.


A kórházakat járvány idején lezárják. Hol ebben a logika? Nem ki kéne nyitni őket?

2021. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

- csak az kap ellátást a kórházban, aki be van oltva

6-os, akkor mégis igaz lehet, hogy oltottakkal van tele a kórház? 🤔

2021. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!