Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan hozzátartozóval aki nagyon beteg, gyenge.. De nem akar orvoshoz menni vagy kórházba?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kihívni hozzá az orvost...?
2021. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs betegségbelátása, nehéz így. Ha nagyon rosszul lesz úgyis megy, vagy viszik. Hány éves? Háziorvost lehet kihívni hozzá.
2021. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Joga van az ellátást elutasítani... tudom, ez így kemény dolog, de ha tudatában van, és nincs módosult tudatállapotban, akkor ez az ő döntése.

Amit tehetsz, hogy megpróbálod meggyőzni. Vagy tényleg kihívni hozzá az orvost, de ekkor is joga van mindennemű kezelést elutasítani. (És még lehet, hogy jól össze is veszik veletek. Nem tudom, nem ismerem a jellemét. Én hívtam ki apámhoz már mentőt úgy, hogy kategorikusan elutasította. Most örül, hogy végül megmenekült.)

2021. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
60 év feletti.. Valószínűleg koronavírusos lehet.
2021. nov. 15. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Háziorvost hívd fel rendelési időben, vele találjátok ki mi legyen, segíteni fog!
2021. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha valószínűsíted hogy koronás, veszel egy gyorstesztet és ha pozitív akkor kap otton is szedhető tablettát..Persze ha hagytátok napok óta szenvedni, ahelyett hogy cselekedtetek volna, akkor valószínűleg már mindegy és majd elviszi a mentő ha nagyon odalesz.
2021. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!