Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid19 mennyire lehet sulyos?...

Covid19 mennyire lehet sulyos? Tobbi lent.?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kerdesemmel igazabol arra akarok kiterni hogy , az elejen ha nagyon enyhe tunetek vannak akkor nemnbiztos hogy sulyossa valhat a fertozes? Tegnap ota folyik az orrom es irritalja a torkomat valami. Szaglasom megvan es az izeket is erzem. De megis covid, pozitiv lett a tesztem. Pedig elvileg el kelett volna mennie a szaglasnak nem? 2x vagyok oltva. (Kerlek titeket ne legyen vita az oltasbol ezt csak tajekoztato jeleggel irtam le ) 26 eves vagyok es sajnos hipochonder+panikbetegsegben szenvedek.. egy nap 15x merem a veroxigen szintemet is sajnos nem tudom megallni . Sajnos nagyon felek tole.
2021. nov. 15. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 95%-a úgy vészeli át mint egy egyszerű náthát!


Nem hiszem hogy kéne aggódnod!

2021. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint oltottan még nagyon enyhe tüneteid vannak és talán nem is lesz súlyosabb. Egy volt kolléganőm akkor még oltatlanul elkapta és elmondása szerint soha olyan erős felsőlégúti hurutos megbetegedést még nem élt át 70 év alatt. Napokig 38° feletti láza volt, amit kalmopirinnel csillapított, melléküreg gyulladása lett erős gennyes váladékozással (akkor kezdte elveszteni a szag- és ízérzékelést). Végül 1 hónap alatt valahogy kilábalt belőle, de még sokáig gyenge volt, mostanában kezd szagokat érezni (2 év után !!).
2021. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huhh nem semmi. Sajnalom , de orulok hogy meggyogyult. En holnap leszek a 3. Napban. Szaglasom izlesem meg van. Nemreg jott most az izomfajdalom vagyis inkabb gyengeseg. Laznak nyomansincs meg.

Koszonom a hozzaszolasokat ment a zold , kedvesek vagytok. :) Eddig megusztam es most nagyon felek de remelem hamar vege lesz es ennek nem lesz mar roszabb :)

2021. nov. 15. 21:13
 4/4 Kovács zsolt 0419 válasza:
Szia , jobban vagy? Én is pozitív lettem 6 4 napja. Eddig kb a szaglás elvesztése a tünet meg némi fáradékonyság.
2021. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!