Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérzés lehet aranyèrtől, vagy...

Vérzés lehet aranyèrtől, vagy gyomor rontás után?

Figyelt kérdés

5 napja rosszul lettem, hasmenés, hányás, gyomorgörcs... Egy éjszakát teljesen a fürdő szobában töltöttem,hajnalra már szinte csak savat hánytam és a hasmenésbol az lett, hogy csak vér csepegett😟😔

Anyukám szerint az erőlködèstől lett aranyèrtől, vagy elrepedt kicsit. Élénk piros, de azóta is tart szèkelèskor a WC papíron.

Akinek van hasonló tapasztalata, kérem írjon, természetesen bejelentkeztem orvoshoz, de három hét múlva kaptam időpontot, jó lenne addig nem ennyire félni. Köszönöm!


2021. nov. 16. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

jajjj nekem is eloszor azt mondtak aranyer…

azota 2 eve szedem mindennap a szteroidokat mert belgyulladas alakult ki ami kronikus es neha meg gyogyszerek mellett is veres a szekletem


mindenkepp menj el orvoshoz vele!

es kitartas

2021. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vér nem jelent jót egyik irányban sem, de az élénk vér mindig jobbat jelent.


Repedés, aranyér is lehet. Meg még mitudom én mi, de orvos a megoldás. 3 hét? Botrány! 3 nap is sok, nem 3 hét... Aztán majd ő is tovább küld... Frankó...


Repedést meg kell műteni! Nem komoly műtét. Kb összevarrják ennyi, csak hát érzékeny terület és alaposan össze kell varrni.

Aranyér az meg kenőcsös sztori.


Ha sokat ültél WC -n és vagy erőlködtél is sokat akkor sanszos valamelyik. Ilyenkor kerülni kell mindkettőt... Nem szabad 8 órát a WC -n ülni.


Nem aggódnék nagyon. Bár 3 hét az zavarna.


Hányásos hasmenéses vírus lehet. Az ki tudja készíteni az embert.

Olyankor kell dobálni befelé a Bolusadstringens -t. Vény nélkül kapható. 3x2 -t is akár.

2021. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor 3 napig hasmenésem volt, utána nekem is aranyerem lett. Esetleg vegyél rá valamit a gyógyszertárban, jó esetben mire eljutsz az orvoshoz, el is múlik.
2021. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Igen, szörnyű ez, hogy ilyen várakozás van ha nem magán orvoshoz megy az ember

2021. nov. 16. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!