Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gyomrommal?

Mi lehet a gyomrommal?

Figyelt kérdés

Figyelem!

Ne evés közben olvasd el.. :)


Néhány napja este vacsora után max. 1 órával hányingerem van, szédülök, gyenge vagyok. Rá kb. a 15. perctől böfögök folyamatosan vagy 1 órát majd végül enyhül a rosszullét és befejezésként durván büdöset pukizok éjjelig. Fájdalmat nem érzek, de ez a gyengeség nagyon rossz.

Reggelinél és ebédnél ilyen probléma nincs. Reggelire ettem tegnap egy kicsi pizzát simán, nap közben gyümölcsöt és szendvicset. (Próbáltam picit kímélni, hátha gyulladt)

Nem tejterméktől vagy ugyanattól az ételtől jön elő, hanem csak meleg/melegített főtt kajától és csak este.

Most ettem, de már érzem ezt a furcsa meleget a gyomromban. Mintha belülről melegítene a kaja, érzem ahogy hozzám ér kb. középen az utolsó bordák között, kicsit alatta.

Van itthon por C-vitamin, ha azt vízzel keverve iszom az segít ezen a rosszulléten, jól esik a pici sav.

Mi lehet ez? Gyomorfekély esetén elvileg erős fájdalom van. Hasnyálmirigy gyulladás esetén azt olvastam, hogy oldalt fájna. Vagy ez lenne a reflux tünete? De arra nem lenne jó a savas ital, így nincs ötletem. Volt már nektek ilyen?

Igen, megyek majd háziorvoshoz, csak sajnos nem valami jól képzett és büszkeségből nem szokott beutalókat sem adni! Pedig gyomortükrözéssel hamar megtudhatnám mi a baj! :(



2021. okt. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmész magánba gasztroenterológushoz. Problem solved.


Egyébként ezek kevés infók, nem írtál arról, hogy milyen például a székleted állaga, színe, változott-e stb.


Le ne írd, itt úgysem fogsz diagnózist kapni.

2021. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem írtam ilyesmi változást, mert semmi más nincs! Ma pl. eddig nem jött elő, de most még nem fekszek, igazából nem merek lefeküdni! Ezért is a reflux jutott eszembe, csak persze a többit is kiadta a google..
2021. okt. 24. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Szétcsapattam gyorséttermi krumplival és húzóra 1 liter kólával! Elmúlt!!! :D
2021. okt. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!