Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek milyen lefolyású volt a...

Kinek milyen lefolyású volt a koronavírus? Milyen tüneteitek, tapasztalataitok vannak? Miket szedtetek? Mikor van az a pont amikor kórházba kell menni?

Figyelt kérdés
Szívproblèmás vagyok, a vèrnyomásom is sokszor magas. Egy hete kezdtem rosszul lenni, fejfájás, enyhe köhögès nèha, ízületi fájdalmak, gyengesèg, hátfájás, enyhe szagvesztès, van amikor hányinger, szèdülès, hasmenès a tünetem. Egyre rosszabbul vagyok, minden tanácsot, tapasztalatot szívesen olvasok. Köszönöm!

2021. jan. 5. 04:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
Mint az influenzánál..
2021. jan. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

38 éves nő vagyok.


10 napig voltam lázas (38,7-39,5), 2 hétig szinte ki sem keltem az ágyból.


Étvágyam nem volt, 1 hétig banánon, őszibarack leven és pirítóson éltem.

Szaglás elment, ízlelés nem ment el, hanem torzult.

Köhögtem, ment a hasam, fájt a fejem.

Álmatlan voltam, és a pulzusom folyamatosan 130 volt.


Dec 11-től vagyok beteg, még mindig köhögök.

A pulzusom még mindig 120-130, mennem kell majd ekg-ra...

(Hozzáteszem, eddig 95-100 volt gyerekkorom óta.)


Alapbetegségem nincs, eddig még az influenzát sem kaptam el soha..

2021. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%
Az erős ízületi fájdalmakat kihagytam.
2021. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Gyógyszerek:

Doki írta fel.


Ambroxol, Azi Sandoz, Azibiot.


Magamtól vettem be: Aspirin Complex.


Valamelyik gyógyszertől (doki szerint) leromlott a vérképem is. Jelenleg fele annyi fehérvérsejtem, trombocitám és hemoglobinom van, mint kéne...

2021. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
37 éves férfi vagyok, 0.5 - 1 napig volt 37,4 fokos hőemelkedésem illetve hidegrázásom is volt, utána az egész olyan lett mint egy sima megfázás. A 4. napon nekem is torzult az ízérzékelésem és elment a szaglásom. Most vagyok az első tünettől számítva a 9. napon.
2021. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Megfázás szerű, nem kell befosni miatta, hacsak nem vagy 102 éves és krónikus beteg néni.
2021. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%

2-3-4 es válaszaim miért vannak így lepontozva??


Tehetek én róla, hogy nagyon beteg voltam???

2021. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%
Rokonom, 40-es férfi (egészséges), 1 hónapig volt kórházban. 3.5 hónapig volt táppénzen.
2021. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
7-es: mert a sok idióta, aki szerint ez csak "kis nátha", minden bizonnyal azt gondolják, hogy fizetett propagandista vagy :( ez az oldal sajnos tele van konteóhívő barmokkal
2021. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
46%
Ti nagy rettegők vagytok azok, akik sárral dobáljátok azokat, akik enyhén átvészelték ezt a hűha! de veszélyes vírust. Bocsi, hogy mi nem haltunk bele!!! Ha tetszik, ha nem, az egész családomon átment náthaszerű tünetekkel. A baráti körömről és a környezetemben élő emberekről is csak így tudok nyilatkozni.
2021. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!