Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizeresek! Nektek milyen...

Pfizeresek! Nektek milyen tüneteitek voltak az első oltás után?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg, hogy volt-e Covidotok korábban. Akinek volt, ott elvileg komolyabbak a tünetek.


Nekem volt. Az oltast magat nem ereztem. Most faj a karom, kicsit raz a hideg, meg mintha a mellkasom is szurna kicsit. 5 oraja kaptam az oltast.



2021. máj. 14. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem voltam covidos. Az első nap nagyon álmos voltam, és fájt a karom. A második nap reggel és este éreztem azt, mintha hőemelkedésem lenne. Égett az arcom, szédelegtem, de normális volt a testhőm. A harmadik napon már nem volt semmi bajom.
2021. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam covidos. Az oltás másnapján fájt egyedül a karom a szúrás helyén, ennyi.
2021. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szeptemberben voltam covidos, márciusban kaptam oltást. Semmi bajom nem volt tőle. Se az elsőtől se a másodiktól.
2021. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Az oltás után közvetlenül fura zsibbadás, mintha hangyák szaladgálnának, de ez hamar elmúlt.


A karom fájt, másnap nem tudtam emelni.

Az oltást du. kaptam, este + másnap borzasztó fejfájás, hőemelkedés, és az utóbbiból adódó mellékes tünetek (szédülés, kábaság, stb.).

Nem volt annyira gáz, hogy pár algopyrin ne tartotta volna karban, de nem is voltam a topon.


Covidos nem voltam.

2021. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Olyasmi, mint a románoknak.

2021. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

5.

Ezrelék lesz az, nem százalék, mert különben nagyon durva volna. De még inkább 100 ezerből ennyi eset. Hajrá magyar indexes újságírók, hahaha!

2021. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

5, de gondolom a c😃vid számokat, meg a pcr pozitív fertőzötteket minden további nélkül elhiszed.

Napi 6-8 ezer lezárások, maszk mellet, terasznyitáskor, maszk nélkül, oltatlanok tömegével meg semmi.

Aham, értem.

2021. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem voltam még covidos (legalábbis nem tudom)

Tegnap kaptam az oltást, semmi bajom nem volt, de elég fáradt voltam este, mára meg fáj a karom.


De ez kb minden oltás után így van(hogy fáj a kar, szóval ja)


17 éves vagyok

2021. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már túl vagyok mindkét Pfizer oltáson. Az első után enyhe karfájás volt pár órán át, semmi más. A második után pedig még az sem. Nem tudok róla, hogy voltam Covidos, bár 2020. március elején volt egy gyanús megbetegedésem, de nem teszteltek, így ha az is voltam, nem tudok róla.
2021. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!