Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a hirtelen...

Mitől lehet ez a hirtelen szédülés, lever a víz és hányinger?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban 2-szer is előfordult, hogy hirtelen a semmiből elkezdtem szédülni, mintha el akartam volna ájulni, sötétedett minden illetve abban a pillanatban levert a víz és hányingerem is lett. Nem vagyok pánikolós meg nem szoktam bebeszélni magamnak semmit, de mindkétszer nagyon megijedtem, hogy mi lesz velem! Elsőnél emlékszem, hogy ettem és ittam rendesen és délután történt. A második eset pedig reggel, akkor még nem ettem de ittam gyümölcslevet meg vizet, éhes nem voltam egyáltalán.

2021. nov. 20. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először arra tippeltem hogy leesett a vércukor szinted, de írtad hogy ettél és ittál is rendesen. Menj el vérvizsgálatra mert bármi lehet.
2021. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem mondja meg neked így interneten keresztül, még orvos sem, nem hogy mi. Sok oka lehet.

Hány éves vagy? Vérnyomásod rendben van?

2021. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szíved nem szokott gyorsabban dobogni ilyenkor? Mert velem is ez van mostanábban..
2021. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tervezek menni vérvizsgálatra, bár többen mondták, hogy nem mutatható ki belőle kb semmi és “felesleges”.. de el fogok menni mindenképp!

22 éves vagyok, vérnyomásom rendben szokott lenni. A gyors szívverésre, mint fellépő tünetre nem emlékszem de lehet csak mert nagyon arra koncentráltam, hogy el ne ájuljak.

2021. nov. 20. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Felállást követően jelentkezett?
2021. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt kihagytam, hogy nem felallas után. Egyszer csak ugy a nappaliban tettem-vettem, egyszer meg utcán sétáltam a munkába.
2021. nov. 21. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szívdobogás/nehézlégzés is van, akkor sürgősségi, tüdőembolia kizárásának céljából. Ha semmi más tüneted nincs, alszol normálisan, nincs fokozott stressz, eszel rendesen, akkor pedig kardiológiára és ideggyógyászatra kérj előjegyzést, de pánikolni nem kell. Ha rosszabbodik az állapotod, vagy el is ájulsz, akkor is sürgősségi.
2021. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*szívdobogásérzés
2021. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!