Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik három hétig betegek? Nem kóvidra gondolok!

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1: olyan betegségük van, ami nehezen gyógyul, esetleg műtétjük volt, stb

2: nem is betegek, csak jófej a dokijuk és kiírja őket

2021. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az immunrendszer erősségétől függ kinek meddig tart egy betegség. Van olyan akinek egy betegség meg sem kottyan más meg ugyanabba a betegségbe akár bele is halhat.
2021. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sérülés?
2021. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idén több embernél (nálam is) valami brutál erős vírus okozott náthát. Én nagyon egészségesen étkezem, rendszeresen sportolok, megfeleőideig alszom, nem is nqgyon szoktam beteg lenni. de ez a felső légúti valami 2-2,5 hetes megbetegedést okozott, nehezen jöttem ki belőle
2021. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a köhögős vírus nekünk 3 hétre letarolta a teljes családot. Amikor a kicsi megyógyult, visszakapta a nagytól és tőlem, mire nagyjából meggyógyultunk volna az apjuk esett bele és visszaestünk mind. Mire mindannyian megyógyultunk a középső csemete hazahozta a hányós hasmenőst, amit ismét 2 hétig nyögtünk. A hócipőm már nagyon tele van. Most a nagy van szoros kontaktként karanténban. Én meg szépen lassan bedilizek!
2021. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!