Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy álmomban...

Lehetséges hogy álmomban leállt a szívem?

Figyelt kérdés

Megint ez az érzés,félálomban vagyok,nem tudok mozdulni,próbálok megszólalni,de nyögni sem igen tudok,nem vagyok teljesen magamnál,zuhanás érzés,aztán hirtelen vége,felébredek,ver a szívem,fáj a fejem,rettegés érzés ettől az egésztől,úgy érzem meg fogok halni.

Viszont az első fele a lényeg,magamnál vagyok nagyjából,de nem tudok szinte se mozogni,se megszólalni,nem sima rémálom,ez biztos.



2021. nov. 22. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízisnek olvass utána.
2021. nov. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pánikroham és alvásparalízis lehet egyszerre?

Utánanéztem,hasonló,de nem teljesen

Szeretném hinni/tudni hogy "csak" ezekről van szó,és nem a szívemmel van baj.

2021. nov. 22. 03:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem megy az alvás??? Panikroham fulladás..velem is volt már hogy zihalva ébredtem.szar volt. Mondjuk akkor nyugtatot vettem be hogy tudjak aludni.pedig alapból nem szedek.
2021. nov. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg alvási apnoé is lehet (nem biztos), van telefonos alkalmazás amit letölthetsz, figyeli az alvás közben kiadott hangokat.
2021. nov. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!