Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet most menni telefonálás...

Lehet most menni telefonálás nélkül az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy nem, de a háziorvos nem elérhető, mikor vége volt a rendelésnek akkor lehetett újra hívni, de természetesen nem vette fel.
2021. nov. 23. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Idő pont nélkül a lábad be nem teheted oka .Lehet hogy oltakozás van nála is.Rendelési idő után,meg kevésbé lehet őket a rendelőben megtalálni.

Nem vagy te egyedi eset.Ahogy a betegeket nevezik,"eset"

2021. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet menni, csak időponttal.
2021. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehol sem lehet időpont nélkül háziorvoshoz menni.
2021. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam. De nem tudom mit csinálhatnék, itthon vagyok tegnap óta betegen, de hogy a munkahelyemnek mit mondhatnék arról fogalmam sincs.
2021. nov. 23. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. megvan adva az orvos száma, az asszisztensé és maga a rendelő száma. Nem tudom nálatok hogy van.
2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet menni. Időpontfoglalás sosincs, utcán várakozás után kb 3 óra múlva sorra is kerülök.
2021. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csak időponttal lehet. Viszont a rendelő száma mellett a doki, és a két asszisztens mobilszáma is nyilvános, simán el lehet őket érni.
2021. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!