Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy foglaljak idopontot...

Hogy foglaljak idopontot fogorvoshoz, ha mar a telefonalastol is sirogorcs kerulget es nagyon felek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Foglaljon Anyu. Én is utàlom szegény fogdokit, pedig csak segít.
2021. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én világéletemben féltem a telefonálástól, aztán a sors ironikusan úgy hozta, hogy call centerben kezdtem el dolgozni. Ha tudnád, hogy a legtöbb ember milyen szarul beszél telefonálás közben, te sem szégyenkeznél többé emiatt.
2021. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Írd le előre mit szeretnél mondani. Elég egy kis vázlat és akkor nem hebegsz-habogsz majd össze vissza annyira ha ideges leszel.

Ki vagy, mit szeretnél (időpontot) és miért (elmondod a panaszod röviden). Utána már úgyis kérdezni fognak ha ez nem elég.

2021. febr. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%
Tanuld meg.
2021. febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Amennyiben kiskorú vagy, úgy a kedves szüleid kérjenek időpontot és vigyenek el. Amennyiben fogyatékkal élő vagy, akkor pedig a gondnokod, mivel szemlátomást nem tudod ellátni magad.
2021. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Várd meg amíg annyira fáj, hogy már nem zavar a telefonálás.
2021. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom ez amit a hatos írt működik e nálad. Nekem már telleg borzasztóan fáj de még mindig félek időpontot kérni.
2021. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra tudsz válaszolni hogy konkrétan mi rémít meg a telefonálással kapcsolatban? Ha ezt tudod akkor úgy talán könnyebb segíteni.
2021. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs, ki veszi fel, és mit kell mondani neki.
2021. febr. 25. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyünk már ennyire életképtelenek, könyörgöm...


'Jó napot kívánok, xy a nevem és fáj a fogam/lyukas a fogam/fáj az ínyem, amit szeretnék megcsináltatni. Mikorra tudnának időpontot adni?'

Ha szükség lesz további információra, majd kérdeznek. Válaszolni csak tudsz.

2021. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!