Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom, hogy oltanek-...

Honnan tudhatom, hogy oltanek-e épp Pfizerrel vagy Modernával az adott oltóponton?

Figyelt kérdés
Mindenhova azt írja az Esszt, hogy 3. ismétlő oltás. Na de ez most mi: Modern, Pfizer, kínai, Janssen? Feleslegesen nem akarok emiatt hazautazni Pestre. Ez csak aznap derül ki?

2021. nov. 25. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed telefonon
2021. nov. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb oltópontokon van mindegyik.
2021. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
pfizeres vagyok, szerintem nem pfizerrel olts
2021. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pfizerrel vagy Modernaval tennem. Mar csak utazas miatt is.
2021. nov. 25. 09:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az oltoponton nem te vasztasz, hanem az oltó orvos.

Nekem ez ez a problémám. 2 Moderna. A háziorvos harmadik oltasra is ezt ajanlja.

Viszont nem egy embertől olvastam már pl itt is, hogy pl kínait akarták oltani neki, így nem fogadta el. Lehet, hogy van olyan, ahol választani lehet, de én se szeretnék ilyen fertőzés számok mellett sorban állni. Nalunk most egy kórházba lehet menni (akcióhét). Sokan vannak. Nem szívesen állnék sorba, talán feleslegesen.

Mi mindenképp kivarjuk, amíg biztos, hogy ezt kaphatjuk.

Írunk egy emailt az orvosnak, és megkerdezzuk mit tanácsol hogy ezt kaphassuk, amit ő is mondott. Talán beadja ő ha lesz nála ilyen. Itt inkább az a gond, hogy 1 ampulla az oltóanyagokból több személyre elég, és ráadásul ezeket hűtik. Sőt azt hiszem a Pfizert fagyasztják ha jól tudom?

2021. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is helye válogatja, attol függ hol oltanak. Talán van ahol választható, csak fene tudja hol.
2021. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jav.: *választasz , bocsi
2021. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5,nekem az a problemam hogy jelenleg külföldön dolgozom ahol legkorabban januarban kaphatnam meg az oltast mert kicsit masok a szabalyok mint Pesten. Vagy haza kerll repulnom, vagy hazavonatoznom. Ha latnam a rendszerben, hogy milyen vakcina lrsz, akkor megvennem egy hetvegere a jegyemet. De igy latatlanban nem szeretnek odamenni. Plane egy korhazba, ahova alpbol nem tanacsos most menni. Szoval nem tudom mi legyrn. Sokszor csak sznap tudjak meg a korhazak is hogy mivel oltanak.
2021. nov. 25. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyvárosban adattam be a harmadikat hétfőn. A kutya nem mondta, hogy milyet KELLENE felvennem, csak azt kérdezték, hogy milyet SZERETNÉK. És a közelemben mindenki szabadon választhatott. Szputnyik nem volt, de minden más igen.
2021. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kicsit túlbonyolítod a dolgot kérdező. Gondolom tudod,hová szeretnél menni,minden intézménynek van elérhetősége,felteszel egy kérdést és ennyi. Amúgy pfizer van mindenhol,szputnyik már nincs.
2021. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!