Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hete óta nagyfokú stressznek...

Hete óta nagyfokú stressznek vagyok kitéve. Pár napja ez méginkább fokozódik. A mellkason most nagyon fáj és mintha a jobb karom is zsibbadna. Sajnos dohányzom is. Szívinfarktust kapok vajon ? Megijeszt a fájdalom és zsibbadás.

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Tán jelezni kéne a háziorvosnak.
2021. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Szívinfarktus előtt a bal kar szokott zsibbadni általában nem a jobb, de a mellkasi fájdalom valóban az egyik tünete. Tényleg nem ártana rákérdezni háziorvosnál.
2021. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy érzem már, hogy a hátam is fáj és jelenleg is nagyon ideges vagyok. Nem tudok megnyugodni.

Igyekszem elérni a doktornőt akkor.

2021. nov. 25. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok szerencsét hozzá, sajnos nem a legegyszerűbb elérni az orvosokat telefonon de reméljük sikerrel jársz. Jobbulást :)
2021. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Na mit mondott a doki?
2021. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni. Bemenjek az ügyeletre ilyenkor ?
2021. nov. 25. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobb azóta?
2021. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igazából lepihentem és azt hiszem, elszundítottam. Nem alszom hetek óta éjjel, csak két - három órát. Nem mentem be az ügyeletre. Nem tudom,mi van velem, csak azt érzem, hogy kivagyok nagyon és pánikolok már. Félek az infarktustól.

Szeretnék EKG - T csinálni, azt ugye rendelési időben elvégzik ?

Köszönöm érdeklődésedet.

2021. nov. 25. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy amikor voltam ügyeleten este 8-kor,csináltak ekg-t, és mintha a háziorvosomnál is lett volna, csak nem használtuk. Szerintem ilyen ügyelet/háziorvos/belgyógyász/kardiológus helyeken mind van. Hívd fel a dokit, mondd el neki mi a gond, az a tuti. Aztán ha ő úgy véli, berendel EKG-ra. Majd jelezz, mi lett!
2021. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem is van jelenleg mert hatalmas teher van rajtam. Pihenned kéne és citromfű teát innod, magnéziumot szedned. Menj el orvoshoz, de én biztos vagyok benne, hogy a stessztől van. Légzésgyakorlatok is segítenek. Túl vagyok egy pánikbetegségen amit ezekkel kezeltem magamna, nem nyugtatókra szoktam rá amit az orvos akart.
2022. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!