Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Van egy anyjajegy a derekamnál elég sötét fekete (eddig is ott volt) pár napja hozzáértem és érdes a felülete és úgy érzem le tudnám kaparni ha akarnam Szerintetek? Volt már ilyen valakinek? Nagyon félek hogy ez nem normális

Hallottam a bőrrákról és azóta nagyon megijedtem

Amúgy nincs semmi csak 1 nagyon kicsit piros de csak 1 mm az egész ami piros

Eddig nem nyúltam hpzzá életembe soha szoval azt se tudom hogy eddig is lehetett-e érezni a felszínét vagy nem...

ja egy hete viszketett ott a bőröm és elég durván ki is vakartam. Kb 5 cm-re ki is sebesedett a bőröm varas is lett a másik helyen, aztán viszketett mondom megnézem a tükörbe és ahogy végigsimítottam nem olyan mint a többi h lapos

Valaki ötlet???? Meg lehetne különböztetni ha valami elváltozás lenne?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, módszer, tanács, orvos, bőr, probléma, megoldás, vizsgálás

2016. febr. 12. 19:50  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem az lenne a legjobb, ha elmennél egy bőrgyógyászhoz megnézetni. Akkor kapsz csak biztos választ.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. febr. 12. 20:27 Privát üzenet
Menj el bőrgyógyászatra, és lefagyasztják ha szükséges.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. febr. 12. 21:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális az alábbi dolog? (többi lent)
12 eves vok (lany) nem volt még menstruaciom, de fekete valadek jon onnan. Ez normalis? :o Regebben volt mar ( mem tudom mikor kb fel eve) Tobbi lent! :
Vajon ez normális? (Lent) 14/f
Az normális ha egy fehér nőnek természetesen sötét/fekete a kis ajkainak színe?
A sötétbarna (már-már fekete) alvadt menstruációs váladék valami komoly baj kezdete, vagy normális?
Normális a barna hüvelyfolyásban, a fekete foltok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!