Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez tenyleg nem normalis?

Ez tenyleg nem normalis?

Figyelt kérdés
162 centi 40 kg vagyok. En kovernek latom magam, probalok egeszseges eteleket enni, es ha valami olyat eszek akkor utana hanytatom magam. Nem hiszem hogy sovany lennek pedig sokan mondtak mar. Azert teszem fel most ezt a kerdest, mert a sulinkban ilyen egeszseg ellenorzes (vagy valami ilyesmi) volt, es ott mondtak hogy a magassagomhoz/koromhoz kepest a normalis alatt van a sulyom.
2018. márc. 5. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg nem az.

Sem a testtömeged nem normális, sem az, hogy hánytatod magad. Sürgősen szakemberhez (pszichológus, pszichiáter) kellene fordulnod.

2018. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Menj pszichologushoz. Ez anorexianak tunik. Bele is halhatsz.
2018. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez sajnos tényleg nem normális. Jóval a normális testsúly alatt vagy. Sovány vagy, túlságosan is! Hidd el, ha már ennyien mondják. Tégy ellene, különben egészségügyi kockázatai is lehetnek ennek a soványságnak. A hánytatást pedig felejtsd el!!!
2018. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem az.

Sem a testtömeged nem normális, sem az, hogy hánytatod magad. Sürgősen szakemberhez (pszichológus, pszichiáter) kellene fordulnod.

2018. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor kezdtem el hanytatni is magam mikor lattam a sok sovanylanyt, akiknek vekony a labuk, es folyton arra gondolok en miert nem lehetek ilyen. Kosznom a segitseget:)
2018. márc. 5. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan a testalkatod,azt örökölted,akkor sohasem lesz vékony lábad. Ezt hánytatással nem lehet elérni. Amúgy ez bulimia,nem anorexia,de mindegy is. Szörnyű mind a kettő. Sürgősen hagyd abba,mert tönkreteszed magad!!

Én sokat járok a SOTE-ra,mert beteg a kislányom. Amikor látom azokat a lányokat szondával az orrukban,mindig arra gondolok,hogy elpazarolják a fiatalságukat egy ilyen hülyeség miatt...mikor lehetnének EGÉSZSÉGESEK is!! De ők BETEGEK akarnak lenni... Érthetetlen számomra....Jó,tudom,ez pszichiátriai betegség,de akkor is magának csinálja...

2018. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem tisztában vagy azzal, hogy ezek a betegségek kezelés nélkül HALÁLOSAK. Nem poén, nem ciki, hanem bele fogsz halni, érted végre? Ha itt mindenki azt mondja, hogy kórosan sovány vagy, a suliban a szakember is azt mondja, akkor még ki az istennek kellene mondani, hogy elhidd végre, te idióta?????
2018. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!