Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, hogy pozitív...

Mennyi az esélye, hogy pozitív lesz a tesztem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden voltam háziorvosnál enyhe megfázás tüneteivel, orrdugulás, enyhe torok fájdalom. Covid tüneteim nem voltak, sem gyanú, hogy igazolt fertőzött emberrel érintkeztem volna. Kedden (11.23.) csináltam itthon egy nyálmintás gyorstesztet az negatív lett, tegnap (11.25) csináltak egy gyorstesztet ami negatív és most PCR laboreredményre várok. Tünetmentesen, két negatív gyorsteszttel és úgy, hogy nem voltam fertőzöttel mennyi az esélye, hogy pozitív leszek?

2021. nov. 26. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1%
2021. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte nagyjából mindig 50%. Vagy igen vagy nem. Bár nem értem azokat akik össze-vissza tesztelgetnek, mi a fa..ért csinálsz és csináltatsz gyorstesztet ha úgysem hiszel benne??
2021. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Én egy szóval nem mondtam, hogy nem hiszek benne. Lementem orvoshoz és az volt az elso dolga, hogy tesztre küldött és ugye ellenkezni nem lehet, ha az orvos azt mondja mész, akkor mész. Gyorstesztet azért csináltam itthon mert volt 2 darab még és mondom miért ne.
2021. nov. 26. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel tegnap a tesztet 25%-a volt pozitív, így neked is ennyi esélyed van.
2021. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyhe megfázással minek háziorvoshoz járkálni ezekben a vészterhes időkben? Meg ennyi tünetre már tesztet kérni? Én már tüsszenteni is csak titokban szabad, különben rám küldik egyből a PCR kommandót?
2021. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!