Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye hogy negatív...

Mennyi az esélye hogy negatív lesz a tesztem?

Figyelt kérdés
Csütörtök este óta vannak COVID tüneteim (hőemelkedés, orrfolyás-tehát nem súlyosak) ma (szombaton) teszteltek, pozitív lett. Ma már a szag- és ízvesztésen kívül semmi más tünetem nem volt, jól vagyok. Egy hét múlva tesztelnek újra (jövőhét szombaton) szerintetek mennyire esélyes hogy az már negatív lesz?

2021. okt. 30. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 11,12 nap a betegseg. Melyik volt az első nap, amikor kezdődtek a tünetek ebből kiszamolhatod.


Ismerek extrém pl is. Kolléganőm 4hetig produkalt pozitiv tesztet a 2.hullamban,semmi tunettel.

2021. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%

"Csütörtök este óta vannak COVID tüneteim (hőemelkedés, orrfolyás-tehát nem súlyosak)"


A hőmelekdés meg a taknyosság mióta covid tünet te madár?

2021. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: miért ne lennének ezek COVID tünetek?! Olvass utána, sokan ezért keverik össze a megfázással és az influenzával. Egyébként nem ez volt a kérdés, sajnálom hogy ennyi intelligenciád sincs hogy egy feltett kérdésre érdemben válaszolj, és még te sértegess😃! De ahogy le is van írva, ha ez volt a bajom, és utána pozitív lettem, akkor valószínűleg a vírus tünetei.
2021. okt. 30. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
PCR teszt 5 hét mulva is simán pozitív lehet
2021. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerosomnek még 6 het múlva is pozitív volt a tesztje mikor 2 hét múlva már semmi baja nem volt és eleve nem voltak sulyosabb tünetei.
2021. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Valóban, régóta jelen van, de azt is vedd figyelembe, hogy nem csak egy dolog idézheti elő! Nem fogok vitába bocsájtkozni olyanokkal, akik annyira képtelenek, hogy egy kérdésre válaszoljanak, ezzel csak saját magát minősíti!😃 Annyit megteszek neked/nektek, hogy csatolok egy linket, olvasd el és értelmezd, fogd fel (már, ha nem haladja meg a tudási szinted, de gyanús hogy lesznek vele problémák🥱)


[link]

2021. okt. 30. 20:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal a fertőzés után egy héttel volt az első tesztem, csak gyorsteszt volt, az jelzett pozitívat, enyhe tünetekkel megúsztam. Utána hét hétig volt zsinórban pozitív a PCR, csak nyolc hét után lett negatív.

Van, akinek már két hét múlva negatív, de akár 12 hétig is pozitív lehet.

De ekkor már nem fertőzöl, szóval a karantén feloldásához már régóta nem kell teszt. Akkor van szívás (mint az én esetemben), amikor valami miatt fontos a negatív teszt.

2021. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
50% vagy negatív lesz vagy nem. A tesztnek egyébként nincs köze a gyógyuláshoz. Akkor is lehet pozitív a teszt, ha már nem vagy fertőző, de lehet álnegatív is, azaz fertőző vagy, de negatív a teszt. Ezért nem kell a betegség végén tesztet végezni.
2021. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!👍
2021. okt. 30. 22:23
 10/15 anonim ***** válasza:

50-50%

Vagy igen, vagy nem.

2021. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!