Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat stresszelek volt már pánikrohamom is párszor. Emellett vérnyomáscsökkentőzök. Az elmult idobe sokat szedultem meg elkapott a gyengeseg, a felelem. De a vernyomas mindig jo volt. Es ma hivtak baratnomek szuletesnapra, cdak nem tudom merjek fogyasztani alkoholt vagy nem?

A rosszulletek szedulesek lehetnek a stressz miatt, meg a folytonos szorongás miatt?

18/l



2021. nov. 27. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szedsz valamit?

Vagy valamilyen kezelésen résztveszel, ahol valami szer kerül a szervezetedbe?

2021. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vérnyomáscsökkentőt 2,5mg, szerdan oltottak be de szerintem az masnap jott vona mar ki nem ma
2021. nov. 27. 19:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Pániktól, stressztől lehet? Hullámokban tör rám nem folyamatosan
2021. nov. 27. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Mitől szorongsz?
2021. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mért nem mész pszichológushoz? Mire számítasz?

Hogy a gyógyszered mellé lehet-e alkoholt inni, az bele van írva a betegtájékoztatóba. Mi honnan tudjuk, ha még csak meg se nevezted. Nem az adagolása számít.

2021. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2: Évtizedek múlva is kijöhet hatás és mellékhatás oltástól, hiszen életed végéig véd egy csecsemőkori védőoltás is.


Nos, ha szedsz gyógyszert, akkor olvasd el a tájékoztatóját, szerintem arra nem szabad inni.

2021. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván egy gyógyszerre sem szabad, de általában mindig jó a vérnyomásom. Nem iszok én napi rendszerességgel csak nagyritkán hétvégén, de volt hogy ittasan is mértem és jó volt a vérnyomásom. Nem gondolom hogy belehalnék ha alkalomadtán iszok valamennyit
2021. nov. 27. 21:06
 8/12 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi előzöek:

2,5 mg Coverex AS-t szedek. A szorongás oka családon belüli dolgok voltak, sokat stresszeltem, valamint erre a gyógyszeres dologra is rástresszeltem. Emiatt voltak a pánikrohamok, és szerintem a szédülés is részben hozzátartozhat, miveláltalában ha társaságban vagyok és elterelem a figyelmem akkor nem szokott panaszom lenni

2021. nov. 27. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy egy gyógyszerre se szabad inni, ennek semmi köze a valósághoz. De ha igaz lenne, akkor nem intézhetnéd el annyival, hogy nem gondolod, hogy belehalnál. Ha a betegtájékoztatóban benne lenne, akkor tilos lenne rá inni. Ennek speciel nincs ilyen a betegtájékoztatójában.

Vérnyomáscsökkentő helyett (az viszont bele van írva, hogy serdülőknek nem ajánlott) pszichioterápiát kellene kapnod a szorongás ellen. Nem a vérnyomásoddal van a probléma, az maximum a testi következménye a szorongásodnak.

2021. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmegyek jövőhéten egy kardiológushoz. Egyébként a pszichoterápia mennyibe kerül?
2021. nov. 27. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!