Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy találhatnék olyan orvost...

Hogy találhatnék olyan orvost aki ezt megérti ?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy alacsony a nyugalmi pulzusom , de magas a vérnyomásom és szedek , de nagyobb dózisban pszichiátriai gyógyszereket , vérnyomáscsökkentőt egy ideje nem , mert ezek mind 42 körüli nyugalmi pulzust okoznak , azt mondzmták nem kell pacemaker , ez ok de nem tudom és nem is merem szedni a gyógyszereimet mert félek hogy nagyon leviszi a pulzusom , nem értem mért nem tud egy orvos se egyénileg hozzáálni a problémámhoz , nem vágyok pacemakerre , de szerintem szükségem lenne rá , mert mindwn ilyen gyógyszernek pulzuscsökkentő hatása van. Ha valakinek volt , van ilyen problémája , vagy tudja hová lehet ezzel menni segítsen.

2021. nov. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Fordítok: eldöntötted, hogy szerinted mi kell neked, és olyan orvost keresel, aki aszisztál ehhez.

Lehet, hogy inkább olyan orvosra lenne szükséged, aki pacemaker helyett a gyógyszereidet felülvizsgálja, hogy melyikre és milyen dózisban van tényleg szükséged - beleértve az esetlegesen más szakorvos által felírtakat, pl pszivhiátriakat is -, nem pedig pacemakerre a gyógyszerek okozta alacsony pulzus miatt...

2021. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy nem szeretnék , de szinte nincs olyan gyógyszer az ilyen gyógyszerek között aminek ne lenne pulzuscsökkentő hatása , és sajnos nagyon kevés orvos ismeri jól az összes gyógyszert , ha nem így lenne nem szedtem vokna 5 évig olyan vérnyomáscsökkentőt ami bradycardizál , mert mondtam több orvosnak , de szoba se kerűlt , véletlen derűlt ki és az is hogy ellenjavalt a másik 2 általam szedett gyógyszerrel.
2021. nov. 27. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Hányszor akarod még feltenni ezt a kérdést? Legalább 3x leírtuk, hogy fordulj pszichiáterhez. És pszichológushoz is hipochondria miatt.
2021. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Soha nem tettem fel ezt a kérdést, nincs is hasonló a témában , mert megnéztem
2021. nov. 27. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt is te tetted fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1146859..


Te nem vagy orvos, ezért nem értesz a kardiológiához és az egyéb területekhez sem. Ennek ellenére okosabbnak képzeled magad az orvosoknál, és meg vagy róla győződve, hogy szükséged van pacemakerre...

2021. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt valóban én , és tényleg nem vagyok orvos , és ennek okán nem is értek , de az a baj hogy elég orvosnál voltam hogy észrevegyem hogy ők is bizonytalanok ezt illetően , még ha nem is mondják , ez látszik a testbeszédből , apró elszólásokból.
2021. nov. 27. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Elképesztő mennyi önjelölt okos ember van , remekül megy az általánosítás , érdekes én mindenkit felpontoztam , deahogy látom azért van aki látja hogy sokan csak megszokásból írják a degradáló válaszaikat.
2021. nov. 28. 02:47
 8/9 anonim ***** válasza:

7# Ez éppenséggel rád igaz. Azt hiszed, hogy okosabb vagy az orvosoknál. Pedig a peacemaker erősen szakorvosi kompetencia.


Azt pedig mellékesen megjegyzem, hogy nem pontoztál te fel senkit... En vagyok a 85%-os, aki az elsőt felpontozta.

2021. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézzenek oda, valaki privát üzenetben nagyon kemény legény.


Szálj ki a kérdéseimből te féreg , ki vagy talán medikus , vagy orvos , nem hinném , de ha igen akkor sem érdekel. "Szakorvos .... talán kardiológus azon belűl elektrofiziológus , te barom állatt , ezentúl is felteszem a kérdéseimet naponta többször , és te nem tehetsz semmit , az ilyen mocskok miatt nem válaszólnak normális emberek mert te belerondítassz. Játsz azzal ami egyidős veled

2021. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!