Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap kaptam meg a harmadik...

Tegnap kaptam meg a harmadik koronavírus elleni védőoltást, Pfizert.Mennyi idő múlva add védettséget?

Figyelt kérdés
(ha véd egyáltalán)
2021. nov. 28. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Állítólag két hét múlva. Egy ismerősöm szerint a pfizer a legrosszabb, mert eddig még mindenki nagyon rosszul volt tőle.


Én modernát kértem és kaptam mindhárom alkalommal. Semmi bajom nincs tőle. (Április 21. május 19. és november 23.)

2021. nov. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Csütörtökön kaptam Pfizert. Előtte kétszer Astrát. Az első Astrától áprilisban belázasodtam. 39 fokos lázam volt 1 napig. A második Astrától semmi bajom sem volt. Most a Pfizertől sincs semmi bajom. Annyi, hogy az oltás után fájt a vállam picit.
2021. nov. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
41%
Én két szputnyikra kaptam Pfizert. Karom fájt csak de azon kívűl nem volt semmi.
2021. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen válaszolokat, mint az elsö, ki kellene innen tiltani. A Pfizer és Moderna a leghatekonyabb oltások. Teljes védettseget 10 nap mulva nyujtanak.
2021. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Asszongya: Ha véd egyáltalán.

Ez így tök bíztató.

2021. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1


"egy ismerősöm szerint.." Ez jó!

Es nem zavar közben, hogy még ide is leirjak emberek, hogy semmi bajuk nem lett tőle?

Miert az ismerősöd a mervado?

2021. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 Nem az határozza meg egy vakcinában, hogy jó vagy rossz, hogy rosszul lesz-e tőle az ember, csak szólok, lehet ezt nem tanították az orvosin, ahol nyilvánvalóan osztályelsőként végeztél.
2021. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!