Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye visszafogom kapni a...

Ugye visszafogom kapni a szaglasom es az izek erzeset?

Figyelt kérdés

megijesztett par komment,cikk hogy akar 1 ev mire a kovid utan visszanyerem ezeket illetve mashogy fogom erezni ezeket a dolgokat.

ma vagyok a covid 4. napjaban es 2 napja elment az izerzekem es a szaglasom ma a szaglasom ketszer visszajott nagyon keves idore es csak nagyon gyengen de nyugtassatok meg hogy nem lesz semmi baj

akik elkaptak a covidot es veluk is szaglas/izlesvesztes tortent az nyugodtan mondja el hogy jott vissza neki es mennyi ido volt.

kerlek nyugtassatok mert ettol nagyon felek

(egyebkent mas bajom nincs csak meg kis orrdugulas de ennyi) es a helyesirasert bocsanat



2021. nov. 28. 20:59
 1/9 anonim válasza:
100%

Őszintén megvallva nekem 2-3 hét után vissza jött. Szó szerint nem éreztem az ecetet a számban, csak miután lenyeltem, na akkor hogy égeti a gyomrom.

Ezután történt velem kb rá 3 hónapra hogy, nagyon fura ízeket éreztem a tejtermékeken, húsokon... igazából le sem tudom írni hogy mihez hasonló, talán a kén és a dögszag egyvelege. Na most ez tart nálam lassan több mint fél éve, és hát már én is kezdek aggódni. (ezeket az ételeket egyáltalán nem tudom elfogyasztani, mert rögtön kihányom)

2021. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neee…rettegek hogy velem is ez fog tortenni
2021. nov. 28. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Apámnak 1 éve nem jött vissza
2021. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dejo:)
2021. nov. 28. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Be voltál oltva?
2021. nov. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem
2021. nov. 29. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet kicsit tovább fog tartani. De egyelőre még nem kell aggódni, kevés idő telt el, még a fertőzés se múlhatott el.
2021. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltál beoltva? Akkor mire föl a sápítozás, ha téged se érdekelt eddig?
2021. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miután elment a szaglásom, 3 nap elteltével ismét el kezdtem érezni szagokat részlegesen, rá újabb 1-2 napra már olyan volt mint régen.
2021. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!