Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mièrt gondolják a visszafogott...

Mièrt gondolják a visszafogott viselkedèsű emberekről,hogy önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom,hogy a csendesebb emberekről gondolják,hogy gyenge,ès önbizalomhiányos, miközben a fordítottja igaz.Valamikor egy csendesebb embernek erősebb a kisugárzása,ès összezavarja a nagyszájút.A pszihiáterek is a csendesebbeket szeretik kezelni,mikor fordítva kellene.

2021. aug. 7. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert a legtöbbüknél így van. A pszichiáterek meg azért a csendeseket szeretik, mert azokkal kevesebb a gond.
2021. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendesebb vagyok, és sokszor vettem észre valóban, hogy félénknek gondolnak. Pedig nem vagyok az, csak sokszor nincs mit mondanom, és a legtöbb embernek pedig nincs is mondanivalóm. A fölösleges fecsegés, csak hogy megtörjem a csendet, rengeteg energiámba kerül. Idegesít a mások fecsegése is, feszült leszek tőle, ha hülyeségeket kell hallgatnom.
2021. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

2. Teljesen egyetértek!


Én tudom, hogy erősebb és egyenesebb vagyok.

Nem szeretek smúzolni, dörgölőzni.


Akad szituáció, amikor majd meglepődnek, hogy ez nem félénkség vagy önbizalom hiány.

2021. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!